Wpis z mikrobloga

@baobabtoudi: No ale ja np. jestem takim człowiekiem, który głosował na Bandziora, i tzw. skrzydło wolnościowe, będąc mocno zaniepokojonym tym co może wyniknąć z tego dziwnego małżeństwa z RN i Braunem. Nie mówię że nie zagłosuję znowu, ale to dlatego że nie ma #!$%@? nikogo innego, kto nie promowałby socjalizmu. Ale pomysły katolskie wypływające z Konfy mnie przerażają... I wypraszam sobie nazywanie mnie neuropkiem..
No ale ja np. jestem takim człowiekiem, który głosował na Bandziora, i tzw. skrzydło wolnościowe, będąc mocno zaniepokojonym tym co może wyniknąć z tego dziwnego małżeństwa z RN i Braunem.


@Zapocona_Onuca_Odyna: Stary, ale przecież od początku wiadomo było że będzie jak jest. Wybory jasno pokazywały że przy najlepszych wiatrach będzie przedział 5-10%. A co z taką ilością głosów da się zrobić? Wprowadzić te części dla których znajdzie się poparcie. Było jasne
@baobabtoudi: Tego jeszcze nie grali - nazywać mnie neuropkiem xD
Tak jak napisał @PiccoloColo:

Wystarczy postalkować profile na wykopie, fejsie czy tłiterku, co zajmie kilkanaście minut, ale jak mechanizm, wyparcia wszedł z kopyta to i nawet to nie pomoże. ;p


Chcesz mi wmówić, że ja - głosujący na Mentzena i jemu podobnych, bo chciałem wolnej gospodarki, prostych podatków i uczciwego prawa jestem neuropkiem, bo nie podoba mi się obciążanie budżetu
@Dawkins_Wszechwiedzacy
Wyborcy nigdy nie powinni sympatyzować że partiami politycznymi. Chwalić ich postępowanie czy poszczególnych polityków, jasne. Jednak partie to ścieżki, które można wybrać, które dla nas są opłacalne, które powinniśmy traktować bardziej przedmiotowo, a jeżeli utożsamiać się z nimi i budować wokół nich niemal rodzinne relacje. Pragmatyzm.

Dla mnie to jest właśnie główna siła Konfederacji.
Jednak partie to ścieżki, które można wybrać, które dla nas są opłacalne, które powinniśmy traktować bardziej przedmiotowo, a jeżeli utożsamiać się z nimi i budować wokół nich niemal rodzinne relacje. Pragmatyzm.


@PiccoloColo: Okej, ale jeśli np. Mentzen którego szanuję za podejście gospodarcze zostanie "jedynką" poza moim okręgiem i ja na "jedynce" dostanę szura typu Socha czy Godek to jak mam głosować na takie coś?