Wpis z mikrobloga

Cze, siedze sobie na chacie i czekam już dwa dni na wyniki mojego wymazu, więc miło było na chwilę oderwać się i spotkać z moimi #bezdomnesimy

Dzisiaj zapewne się ucieszycie, bo nadszedł czas na piwniczak uprising i wypuściłam Doriana <3

Macie paskudne zdjęcie ekranu ukazujące jego dostępne interakcje romantyczne, śmiechłam mocno z tego xD o dziwo s1mka księżniczka nie była pod wrażeniem jego umiejętności xD


#simsy #thesims #thesims4 #sims4 #patosimy #gry
KoriManiaczka - Cze, siedze sobie na chacie i czekam już dwa dni na wyniki mojego wym...

źródło: comment_1603466476UwsTBWXH39U9oQ4ToFiU5t.jpg

Pobierz
  • 35
Alchemia daje potężne możliwości! Trzeba jedynie docenić piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły… Można się nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć... A to wszystko wykona kociołek pełen makaronu z serem XD

KoriManiaczka - Alchemia daje potężne możliwości! Trzeba jedynie docenić piękno kipią...

źródło: comment_1603467493fUFFgqIFuwWtBlhocGHzSk.jpg

Pobierz
Trojaczki zresztą miały urodziny dzień później i wg sugestii z komentarzy, wyprowadziłam ich do mini domku w Sulani, kupiłam tylko kibel, łóżka i instrumenty muzyczne. W sumie jak teraz o tym myślę, to chyba zapomniałam o lodówce ( ͡~ ͜ʖ ͡°) niech ćwiczą, będą mogli później występować na ulicy niczym cygańskie trio <3
KoriManiaczka - Trojaczki zresztą miały urodziny dzień później i wg sugestii z koment...

źródło: comment_16034679277qAOUOM0ovRVoRv2sThqYf.jpg

Pobierz
Jednak wyżywanie się na ludziach z klubu nie przynosiło satysfakcji. Postanowiłam wysłać go z zadaniem zniszczenia losowych sąsiadów. Trochę się zdziwiłam, kiedy okazało się, że Olga ich zna i wybrała ten właśnie moment na wizytę, ale pożoga już się rozpoczęła i nie ma drogi odwrotnej
KoriManiaczka - Jednak wyżywanie się na ludziach z klubu nie przynosiło satysfakcji. ...

źródło: comment_1603468379GgksW1iYNKhBmcpeiTLzF4.jpg

Pobierz