Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot przez takie wpisy tylko utwierdzacie przegrywow takich jak ja ze zakaz aborcji to dobry pomysł, brawo. Ciekawe co się stanie jak będziecie nakręcać spirale nienawiści, przegrywy też będą reagować z agresja wtedy? No nieprawdopodobne xd

@smutny_kojot: Zamiast rozwiązywać problemy, to chcesz je pogłębiać? Przecież te całe naśmiewanie się z "twitterowych Julek" może przyczynić się do tego, że wezmą się w garść i zaczną nad sobą pracować. Bardzo dobrze, że wreszcie społeczność to zauważyła i tak reaguje. To tak jak z menelami pod sklepem, przestroga dla innych żeby takim się nie stać.
źródło: comment_1603499311ajTPih49wdKgeHSjsqPjeE.jpg
Ciekawe co się stanie jak będziecie nakręcać spirale nienawiści


@Lucider5: Ale to nie jest nakręcanie spirali nienawiści, serio. Ludzie po prostu dziwią się, czemu cieszą Was działania władzy, pod którą żadna grupa społeczna (oprócz emerytów i pospolitej patologii) nie jest bezpieczna od durnych pomysłów. Wy też. Nie macie żadnej gwarancji, że dla tych cwaniaków nagle nie staniecie się palącym problemem, który natychmiast trzeba rozwiązać, żeby ukryć nieudolność w jakichś grubszych tematach.
nie wiem po co te komentarze napędzające nienawiść w strone tzw przegrywów. Zamiast sobie szukać sprzymierzeńców to jeszcze specjalnie sprawiacie że ludzie muszą sie utożsamiać z stroną która chce zaostrzyć prawo aborcyjne

szukac sprzymierzencow


@wookasz98: XD jebłem. Moze jeszcze program "daj dupy przegrywowi" zeby tak bardzo nie nienawidzil kobiet. Co niby ma dac normalnym ludziom przymierze z najgorszymi odpadami w spoleczenstwie? Przejrzyj sobie wczorajsze gorace. Ja nie jestem kobietą i nawet
@Pierorzek: Pewnie. Tylko wydaje mi się, że jest jedna różnica między nimi. "Przegrywy" często zdają sobie sprawę z tego w jakim położeniu są, a "Julki" są dopiero w stadium nieświadomości.
@smutny_kojot: E tam, dla mnie ten wpis jest ku rozgrzeszeniu "Julek". Z tego co widzę i wnioskuję, to ogólnie jest problem z tym, że tak jak w tym memie powyżej, występuje dość spore grono kobiet w społeczeństwie, które nie mają
Ludzie po prostu dziwią się, czemu cieszą Was działania władzy, pod którą żadna grupa społeczna (oprócz emerytów i pospolitej patologii) nie jest bezpieczna od durnych pomysłów


@SP_Alfa_Kilo: Przegrywy też nie są boezpieczne, vide 500 plus czy bykowe. A działania cieszą, bo uderzają w kobiety,czyli grupę która zazwyczaj gardzi przegrywami - więc mają za swoje
autentycznie mam ochote na jak najgorszy los dla takich delikwentow a nie jeszcze szukanie u nich poklasku.


@smutny_kojot: ja mam tak samo o ludziach którzy piszą tak

najgorszymi odpadami w spoleczenstwie

Przez takie wpisy jak twój będę uważał że bardzo dobrze robią, niech teraz zakazują aborcji z gwałtu a nawet i antykoncepcji, mam to w dupie
@Lucider5: Ale przeciez nic sie po waszej stronie nie zmienilo i nie udawaj, ze ja tym wpisem wywolalem niechec incelstwa do normictwa. Temat stary jak swiat, tylko do tej pory kazdy normalny czlowiek mial w dupie wasze blackpille, białorycertswo, cuckoldy itd, co najwyzej traktowal to jak kabaret. A teraz mozliwe, ze normiki zaczna was szczerze nienawidzic za te podlosc, ktora wylala sie wczoraj pod adresem kobiet, ktore chca tylko decydowac o
pod adresem kobiet, ktore chca tylko decydowac o swoim losie same.


@smutny_kojot: A może nie wszystkie przegrywy to incele, część ma dziewczyny i też chcą decydować za siebie? To trochę niesprawiedliwe gdy tylko kobieta może uciec od odpowiedzialności w przypadku chorego dziecka, a facet który np takiego dziecka nie chce nie ma nic do gadania jeżeli ona zdecyduje się urodzić. Jak nie umieli stworzyć kompromisu to dobrze że zakazali aborcji prawie
A może nie wszystkie przegrywy to incele


@Lucider5: Nowa teoria dziejowa. Szczesliwi mezczyzni bez kompleksow udaja w internecie psychicznie chorych z nienawisci frustratow bez jakiejkolwiek empatii do kobiet i stworzyli swoja filozofie meczennikow nieudacznikow, aby bronic pieniedzy z podatkow przed nadmiernym rozdawnictwem socjalnym i wykorzystywaniem przez zle kobiety pragnace tylko alimentow XDDD
@Dziki_Nomad no ale przynajmniej jest sprawiedliwie, bo nikt nie ma ¯_(ツ)_/¯ Teraz rola polityków powinno być znalezienie jakiegoś zlotego środka pomiędzy prawem kobiet a facetów do decydowania o potomstwie. A jak nie znajdą to niech zostawia tak jak teraz jest, czyli zakaz prócz dzieci z gwałtów
@Lucider5: Totalne myślenie życzeniowe.

Teraz rola polityków powinno być znalezienie jakiegoś zlotego środka

Nikt nic takiego nie zrobi, bo tu nie o interes mężczyzn chodziło.

jest sprawiedliwie, bo nikt nie ma

Kto chce i tak będzie miał, przy okazji zasili budżet ościennych państw.
nie wiem po co te komentarze napędzające nienawiść w strone tzw przegrywów.

@wookasz98: może dlatego że przegrywy szerzą nienawiść do wszystkich i wyzywają każdego, kto śmie się nie zgodzić z ich punktem widzenia. Incele non stop leją hektolitry gówna na kobiety i mężczyzn, którzy przegrywami nie są, dlaczego oczekujesz, że opluwani będą ich głaskać po główkach?