Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#samsung #apple o jezu ale mam bolączkę po kupnie s20 fe 5g. Czytałem w internecie ze jest to flagship killer, najlepsza cena co do jakości (oczywiście mowa o aparacie i podzespołach, bo tyl ma plastikowy), więc mnie zachęcił na zmianę z iPhone 8 plus bo nowy iPhone 12 nic nowego nie wdrożył np 120 hz. Jest dużo rzeczy, których mi brakuje z poprzedniego telefonu jak force touch, mogłeś sobie przewijać tekst z klawiatury co wystarczyło mocniej kliknąć, no coś pięknego. Soundcloud wyłączał się w tle, wyszukiwarka tam słabo działała, kiedy telefon jest zablokowany nie można przewinąć sobie utworu ani cofnąć, również mam słuchawki bezprzewodowe Sony co mogłem sobie sterować aplikacje poprzez gesty w Iphonie a w tym #!$%@? Samsungu nie. Kolejnym problemem jest duży ekran i wąskie krawędzie.Zawsze przez przypadek coś kliknę i mnie gdzie #!$%@?. Wracając do 120hz i również 5g co nie jest powszechne to można powiedzieć że to tylko bajer. #!$%@? to baterie niemiłosiernie, starcza ona na pol dnia a jak wyłączysz to nawet 2. Wiec nie ma co brać pod uwagę te dwa czynniki na chwile obecna. Nie ma co tu się produkować za bardzo, ale ostrzegam użytkowników Apple przed zmiana marki. Zaoszczędzicie pieniądze i nerwy. To w sumie tyle na temat.
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest dużo rzeczy, których mi brakuje z poprzedniego telefonu jak force touch, mogłeś sobie przewijać tekst z klawiatury co wystarczyło mocniej kliknąć, no coś pięknego.

@wacinski: akurat 3d touch już apple uśmiercilo, ostatni model z tym bajerem to xs. Ale faktycznie to było coś pięknego, lepszy bajer miał tylko Black Berry storm.
A 5g musi dojrzeć, jak wchodziło UMTS 2100MHz to też ludzie przekraczali na 2g bo telefony padały 3 razy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wacinski: aż przypomniałeś mi że oficjalna apka wykopu na IOS ma strasznie niewygodny interfejs i strasznie brakowało mi #otwartywykopmobilny gdy korzystałem z XS ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz widzę że to jednak lata przyzwyczajenia powodują dyskomfort skoro masz takie odczucia w odwrotną stronę.

Tak btw. Używasz szkła hartowanego i skanera odcisku palca, jak się sprawuje ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: napisałem że oglądałem recenzje na yt i w ich ocenie jest to najlepszy telefon z Androidem, chciałem znowu spróbować ten system bo miałem przed iOS Nexusa 6P i tez dobrze go wspominam ale wyszło jak wyszło, teraz ja wyrażam swoją opinię co może pomóc innym w wyborze nie tylko s20 fe ale w ogóle Androida