Wpis z mikrobloga

  • 470
Wykopków, którzy krytykują protest w czasach pandemii i życzą "aby zabrakło nam respiratorów" pragnę uspokoić
Wiekszość z nas woli umrzeć na koronawirusa niż urodzić upośledzone dziecko takiemu wykopkowi, więc nie powinno to was interesować, bo was nie dotyczy
Wykopkom, którzy wspierają swoje partnerki, koleżanki i ogólnie kobiety w tych chwilach, a także przyszłym i obecnym ojcom, którzy protestują z nami - dziękuję
#protest #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #strajkkobiet #aborcja
  • 46
@kt13: ale jak wy się zarazicie i będziecie płodzić upośledzone dzieci to na te dzieci koronawirus też przechodzi i już mamy potrójny problem, także siedźcie w domu na dupie i guma na instrument bo jeszcze hiva będziecie roznosić, a po poglądach wnioskuję, że dzieci wam i tak są niepotrzebne bo to tylko strata czasu i pieniędzy, a kariera sama się nie zrobi
@Bartoszyce przestrzegam zaleceń sanitarnych, noszę maseczkę (a nawet kilka), pracuję zdalnie, wychodzę głównie do sklepu, naszą ulubioną rorywką z niebieskim jest siedzenie wieczorami przed kompem, nie chodzę do kościoła, dezynfekuję ręce
Na proteście wszyscy mieli maseczki, można było trzymać się z boku i nikogo nie dotykać. Wszystko na świeżym powietrzu.
Jeśli kogoś jednak zarażę to przepraszam, ale to będzie wyjątkowo niefortunne.
@kt13: a zgromadzenia chyba są po coś chyba ograniczone, żeby ograniczyć transmisję i nie narażać innych na utratę życia i zdrowia. Jakby maski były takie świetnie to niczego nie zamykaliby.
  • 11
@Gandern jesli w słowach "nie musicie sie tym interesować, bo was to nie dotyczy" widzisz przesłanie "jestes przeciwko to zdychaj" to nie wiem czy zalecić kurs czytania ze zrozumieniem, kurs analizy testu, czy wizytę u psychiatry, bo to mogą być początki schizofrenii lub zaburzeń paranoidalnych. A ja się obnoszę empatią jak na lewaka przystało, więc po prostu mnie to martwi
@kt13: trzeba mieć naprawdę wąskie spojrzenie żeby sprowadzać problem do tego, czy wolisz się zarazić, czy urodzić upośledzone dziecko - przez wzrost zarażeń związany z protestem nie dość, że będzie mniej miejsc w szpitalach i dostępnych karetek, to prawdopodobnie rozszerzone zostaną obostrzenia, czyli kolejne osoby stracą robotę lub będą musiały zamknąć swoje biznesy, a wszystko to wyłącznie dla pokazówki którą realnie i tak nic nie ugracie