Wpis z mikrobloga

@PanPrezes_PL: Nie wiem czy Chrome ma grupowanie zakładek, bo z założenia Chrome jest przeglądarką ubogą i prostą do bólu, w porównaniu do Vivaldi, gdzie masz mnóstwo zaawansowanych funkcji dla zaawansowanych użytkowników. Ale tak cię pocieszę że Vivaldi chodzi na tym samym silniku co Chrome, więc migracja powinna być bezbolesna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
(...)w porównaniu do Vivaldi, gdzie masz mnóstwo zaawansowanych funkcji dla zaawansowanych użytkowników.

@supra107: Co rozumiesz przez "zaawansowane"? Ledy na obudowie świecą szybciej jak klikasz w link? Przeglądarka ma być prosta. Jej zadanie to wyświetlenie strony i trzymanie zakładek. Niektórzy jeszcze zapamiętują tam hasła.

Co do zaawansowania, to co najwyżej devtoolsy, ale te są najlepsze w Firefoxie.

Vivaldi chwali się technologiami jakie wykorzystuje, pozwala zmieniać wygląd interfejsu i co tam chcesz, ale
@pawelkoszalin2: A widzisz, ja mam inne podejście do przeglądarek. Teraz wszystkie są bardzo uproszczone i to przeglądarka narzuca ci jak masz z niej korzystać, a nie ty decydujesz jak korzystać z przeglądarki. Ja na przykład wolę żeby karty były na dole, a żadna inna przeglądarka oprócz Vivaldi mi na to nie pozwoli. Do tego korzystam z gestów myszy, a oprócz Opery tylko Vivaldi je oferuje z pełną możliwością konfiguracji. Można dorzucić