Wpis z mikrobloga

Chcesz porozmawiać?

Przerażające jest to, jak wiele osób jest samotnych - do takiego stopnia, że nie mają z nikim porozmawiać i są skazani na samotną i nierówną walkę ze swoimi koszmarami codziennego życia.

Przerażające jest to, jak wiele młodych, wrażliwych ludzi z pięknymi umysłami szuka rozwiązania w samobójstwie.

Jeżeli masz problem lub jesteś samotny lub po ludzku chcesz się wyżalić i porozmawiać z kimś kto nie będzie Cie oceniał, z kimś kto Cie wysłucha, z kimś kto być może pomoże Ci w znalezieniu problemu i zrozumieniu sytuacji, to zapraszam do kontaktu.

Możesz do mnie napisać na priv, możesz do mnie zadzwonić (numer podam na priv), możemy się nawet spotkać przy herbacie w kawiarnii - jeżeli mieszkasz w #lodz

Nie jestem psychologiem. Jestem zwykłym, 22-letnim facetem, który dostrzega wołania o pomoc i nie jest na nie głuchy i przede wszystkim chce pomóc.

Moja "oferta" jest skierowana zarówno dla #rozowypasek oraz #niebieskiepaski

#samotnosc #samobojstwo #przegryw
  • 19
@Felixu: Od "małego" byłem zawsze bardzo wyczulony na krzywdę i smutki obcych mi osób. Byłem tym gościem, który zawsze stawał w obronie tych, co byli poniżani w szkole, tym który zawsze zatrzymuje samochód, gdy widzi leżącego człowieka na chodniku i podchodzę, by sprawdzić czy nie potrzebuje pomocy, a jeżelo jest pijany to wzywam mu taksówke za którą płace.

Myślę, że robie teraz to, czego sam potrzebowałem jeszcze kilka lat temu, a
@BlackBlack: Ja się tylko podepnę - tworzymy hackerspace w Łodzi. Jesteśmy grupą tolerancyjnych DIY-filów, szukamy osób, którym znana jest, bądź chciałyby się zapoznać z ideą wolnej kultury (libre culture).
Póki co większość osób związanych jest z technologią, ale szukamy osób z każdej dziedziny! Również i tych, którzy chcieliby po prostu pogadać i poszukać wśród nas jakichś fajnych kumpli/kumpel, bądź się wyżalić na shitpostowym kanale ;)
Więceja info tutaj - https://lodz.hackerspace.pl/