Wpis z mikrobloga

@wardek: a co masz teraz?
Jak x czy xs to weź pod uwagę, ze bryła telefonu (szczególnie front) będzie praktycznie taka sama przy 11pro (inna wyspa na aparaty), wiec wizualnie zmiany nie odczujesz.

Jak inny to... ciężki orzech do zgryzienia xD
Ogólnie różnice między 11 pro a 12/12pro są niewielkie. 5g i design. Różnica w aparatach dość niewielka z tego co widziałem na YT w reckach. Jest tak, ze youtuberzy się
@gohafeliczita9: cholera wie, Apple już miało aferę ze spowalnianem starszych iPhonów. Teoretycznie powienien dać radę. 12 za rok tez będzie już tym starszym modelem xd
Wg mnie 11 pro cały czas jest jeszcze zajebisty.

@wardek: sam bym nie wiedział co brać mając 7 xd
Pomacaj je sobie w sklepie, może któryś „przemówi” bardziej
@mental_cat: moja 7 niedawno zaliczyła upadek w którym lekko uszkodził się ekran, ale nie na tyle żeby go zutylizować. Ogólnie to bateria jest do wymiany. Więc praktycznie koszt wymiany ekranu i baterii to wartość telefonu. Stad pomysł na zmianę. Bo sam system działa wystarczająco dobrze jak na moje potrzeby.
@wardek: nie no 7 a 11 Pro/12 to już wg mnie bardzo duża różnica. Chociażby samo Face ID i ekran do krawędzi robi robotę. Tzw. konsumpcja mediów jest po prostu przyjemniejsza (piszę to jako użytkownik X, wiec domyślam się, ze na 11 pro i 12 jest tylko lepiej)