Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki

W ramach #protest rozpocząłem akcję edukacyjną Posłów i Posłanek, którzy podpisali się pod wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego. Każdego dnia będą otrzymywać na maile sejmowe oraz biur poselskich newsletter opisujący wybraną wadę letalną wraz z ilustracjami.

Newsletter jest pisany na podstawie źródeł naukowych, do których cytowania oraz linki znajdują się w stopce.

Jeśli ktoś chciałby śledzić akcję zapraszam do obserwowania strony na FB. Dla nie Facebookowych uruchomię osobną stronę, gdzie będę umieszczać posty wraz z ilustracjami.

Strona

W przypadku gdyby ktoś chciałby wesprzeć np. nadzorem merytorycznym lub korektą tekstu zapraszam do kontaktu przez Mirko lub na FB.

#protest #aborcja #medycyna #nauka
  • 15
@Xysz: Treść wiadomości średnio mogę podesłać bo to HTML przystosowany żeby działał na każdym programie pocztowym. Ale jeśli chcesz się dołączyć, to posty z obrazkami są na https://wadyletalnedaily.pl i powinny działać Ctrl+C Ctrl+V dla Gmaila.

Dodaj Szanowny Pani Posłanko / Szanowny Panie Pośle na początku, pare słów od siebie i wysyłaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Lista maili na https://justpaste.me/Wn4W. Oczywiście zachęcam do rozszerzania listy jeśli uznajesz
@Xysz: Tak, tak ale byś musiał wysyłać multipart mail po SMTP. Chyba że GMail w końcu dodał raw HTML edytor. Jeśli chcesz, mogę podesłać Pythonowy skrypt i treści (ʘʘ)
@bacilluscereus, @piekielnieinteligentny: Prosiliście o update. Po tygodniu wysyłania maili, GMail się w końcu wkurzył i zablokował wysyłkę maili :D. Stronka na FB ma 100 lajków, ale łącznie 3k ludzi przeszło przez nasze posty. Dodatkowo postawiliśmy twittera @wadyletalne, ale po tym jak oznaczyłem 90 osób to dostaliśmy shadowbana ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ogólnie teraz staramy się raczej iść w stronę edukacji społeczeństwa, niż polityków. Dla nich
@bacilluscereus: Ojj, jeszcze długo będą dostawać. Jedyny problem jest taki że ciężko spać po 5h przez cały tydzień. Powoli zaczynam wyglądać jak Szumowski w najlepszych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)