Wpis z mikrobloga

od dzisiaj glosuje na zandberga


@czikita1337: Jak ci wsadzi potęzny podatek w tyłek, to znow będzie płaku płaku i "od dzisiaj głosuję na faszystów, bo dawno nie było". Nie ma na kogo głosować, prze takich jak ty - w dupie masz co dany polityk sobą reprezentuje, a kierujesz się tylko emocjami i materiałami w tv i necie.
Jak ci wsadzi potęzny podatek w tyłek


@MinisterPrawdy: Nie jestem jakoś hardcore socjalnym demokratą, właściwie to w ogóle nie jestem miłośnikiem państwowych rozwiązań, ale wydawało mi się że te podatki akurat miałyby być rozkładane progresywnie, to znaczy osoby zarabiające poniżej średniej krajowej dostałyby obniżkę podatków i w efekcie zarabiałyby więcej, bo osoby ubogie płacą obecnie (według Razem) zbyt wysoki podatek. Dopiero osoby zarabiające najwięcej i osoby dysponujące największym kapitałem, osoby żyjący
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gaku745: xD mam taka sytuacje w rodzinie i po tym wniaskuje, że poziom badan prenatalnych w polsce jest lub był dramatycznie niski i należałoby tam wpompować wiecej pieniedzy. Jak ktos uważa taka sytuacje za ostateczny argument przeciwko aborcji to jest #!$%@? idiotą, pozdrawiam cieplutko