Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@apiacere: w słowie "zamiast", PiS dodał do budżetu ARM kilkaset milionów PLN i kupuje za dodatkową kasę węgiel, który potem sprzedaje i potem kupuje znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) proceder od 2016 sobie działa i obchodzi tym regulacje Unii Europejskiej w sprawie kopalń właśnie. Sama agencja, oprócz bycia słupem jak powyżej działa jak działała, czyli w zasadzie średnio ale węgla nie kupuje "zamiast" maseczek ( ͡°
@alienv: Dzięki za wyjaśnienie. Rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie do końca go podzielam. Wg mnie to Brejza manipuluje ("nie kupili X, bo kupili Y"). Artykuł Wyborczej wydaje mi się rzetelny, jego wymowa to raczej: "Nie wywiązali się ze swoich obowiązków, nie zapewnili X. Zamiast tego pełnili rolę słupa przy zakupie Y".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apiacere: zarówno X jak i Y o których piszesz to w zasadzie kandydaci na #afera ale mimo wszystko nie widzę związku przyczynowo-skutkowego między jednym i drugim, zwłaszcza że już 4 rok ten proceder trwał. A maseczek nie było bo nasi wspaniali urzędnicy zaspali i gdy ruszyli 4 litery to rynek był już wyczyszczony. Co roku zima zaskakuje drogowców to pandemia tym bardziej ¯\(ツ)_/¯
@venividi: to zapewne można sprawdzić patrząc
to zapewne można sprawdzić patrząc bs wydatki na pensje w budżecie agencji, ale nie podejrzewam by nie skorzystali z okazji i nie zatrudnili chociażby kogoś z rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@alienv: Zwiększone wydatki na pensje (czego przykładem jest obecny skład NBP) nie koniecznie przekładają się na większą ilość pracowników.

Problemem zarówno tej jak i innych agencji jest brak jakiejkolwiek kontroli zewnętrznej. No bo spójrz. Gdybys miał
@venividi: A to to na pewno, chociazby przez wzrost minimalnej wydatki na pewno poszly do gore, trzeba sprawdzic kadry - ale jak napisalem - raczej zatrudnili jakiegos pociotka jak mogli ( ͡º ͜ʖ͡º)

No niestety rząd kontrolujący rząd słabo się sprawdza ( ͡º ͜ʖ͡º)

żeby górnicy nie wyszli na ulice (takie jest moje zdanie).


Moje rowniez, zreszta i tak rzad troche