Wpis z mikrobloga

Ostatnio nikt mnie prawie nie widzi bez szmaty na ryju i zacząłem eksperymentować z moim zarostem. Wcześniej, przez ostatnie już 4 lata trzymałem brodę w granicach 1.5-2.0cm.
I zacząłem testować, 1cm, 7mm, 5mm. Podobało mi się bo w sumie to przy ok 5mm wyglądało to znacznie schludniej.
Dzisiaj jednak coś mnie #!$%@?ło i ciąłem 3mm, 2mm, 1mm, aż w końcu stwierdziłem, że golę na gładko.

O boże, o #!$%@?. Oby szybko odrosło chociaż do tych 3mm bo wyglądam jak niedorozwój ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #broda
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
Ja ostatnio zjechałem do 7mm i w sumie było spoko ale teraz mam plan żeby zapuścić i jakoś legancko przytrymować boki a dół wyrównać ( ͡º ͜ʖ͡º) nie mam psychy na golenie na 0 bo zapuszcanie wąsa trwa z dwie dekady
  • Odpowiedz
@kupidyn_ciemnooki: prawy policzek mam duzo bardziej lysy + rosna pod dziwnym katem. lewy jest normalny. przypuszczam ze to dlatego, ze lubie spac na prawym boku. generalnie najlepiej wygladam jak jestem ogolony lub mam max kilkudniowy zarost (i z takim zazwyczaj chodze, bo gole sie maszynka do strzyzenia xD)
  • Odpowiedz