Wpis z mikrobloga

Kanały jakie mnie jedynie interesują to pakiet canal+. U ruska #teleelevidenie canal+4k nie funkcjonuje już chyba z tydzień, a jak było to miało EPG francuskiego canal+4k.
Canal+ premium, film, oraz dokument w ogóle nie mają epg, więc i tym samym archiwum.

Taka ciekawoskta dla polujących na rejestracje tam.
#iptv
  • 17
@johnmorra: Zdaje sobie sprawę, że na pc można bardzo wiele zmienić np wgrać sobie samemu epg w kodi itd. A czy serio jest rozwiązanie tego problemu w przypadku apki SS IPTV na telewizorach LG, oraz da się przywrócić canal+ 4k? Tylko tam oglądam i zależy mi na wygodnym korzystaniu z archiwum jak na innych kanałach gdzie działa epg od ruska.

eidt.

Nie narzekałbym, gdyby nie działał jakiś randomowy kanał, natomiast mowa
@Zigfriddo: dla ciebie to najważniejszy a dla kogos innego tvp abc.

SSiptv ma swój epg i musisz zmienić kod kanału w pliku .m3u na taki zeby pasował z epg od ssiptv.

Canal+ 4k nie działa od tygodnia bo firma canal+ zmienia kodowanie i nie bedzie jeszcze chwile działać póki czegoś crackerzy czegoś nie wymyśla. I to nie tylko u tele to u wszystkich dostawcow iptv
@Zigfriddo:

Nie narzekałbym, gdyby nie działał jakiś randomowy kanał, natomiast mowa głównie o tych "premium" i najwyższym w hierarchii pod względem wartości canal+ 4k.


Kup legalny abonament jak chcesz 'premium' i najwyższą wartość w postaci gotowania na ekranie i lotów dronem nad krajem.
4k piracko się skończyło, za kilka lat jak wymienią każdemu dziurawe dekodery i przypiszą do nich karty to skończą się tez przekazy 1:1 satelitarne HD całej oferty.

@
@qvcijhkuszgjrbigqsjdtffienxdgdmua:

Kup legalny abonament jak chcesz 'premium' i najwyższą wartość w postaci gotowania na ekranie i lotów dronem nad krajem


Dobra szydera i się nawet lekko zaśmiałem, szanuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego bardzo spodobała mi się opcja archiwum, bo pośród tego co wymieniłeś są od czasu do czasu ciekawsze treści do których można łatwo wrócić.

Jeśli chodzi o legalne źródła u mnie w bloku jest UPC
@Zigfriddo: Poza sat to nigdzie nie ma C+ 4K - ekskluzyf póki co i trzeba wywiesić miske.

Kwestia kilku lat i jak wymienią te wszystkie dziurawe pudła zarówno u jednych jak i drugich (polsat już ma bezkartowe dekodery satelitarne) i zaczną sypać bieżąco kasą na uszczelniacz dla Nagravision to będziecie się cieszyć jak rusek zacznie streamować Canal+ OTT/CP GO czy inne iple bo innego źródła poza PL nie będzie :D
Lub
Pobierz q.....a - @Zigfriddo: Poza sat to nigdzie nie ma C+ 4K - ekskluzyf póki co i trzeba w...
źródło: comment_16036582137693Zfab1B6fUdErQoqhRM.jpg
@kodiwpigulce_pl: To potrwa lata. Teraz to jest takie działanie na szybko aby premiere league i monolithy itp. się nie srały, że im mecze czy filmy w 4k latają po internecie.
Oni mają tony dekoderów pocyfrowych, tony dekoderów poenkowych.
Co z nimi zrobić? Nadal sprzedają w prepaid, a są dziurawe.
Zostawić w prepaid? Zutylizować? (kto za to zapłaci?) Ograniczyć na nich oferte do basic tv bez premium?

Setki pytań bez odpowiedzi xD
@kodiwpigulce_pl: Kudelski juz przerobil dawno ten temat w N america na platformie dish network. Skonczylo sie sranie po krzakach. Nie to ze sie nie da ale nieoplacalny bol dupy. na dodatek doszlo turbo-fec tak wiec nawet najlepszy driembox sobie z tym nie poradzi bez zewnetrzneho tunera ktorego nikt juz nie robi