•  

Do pajaców, którzy śmieją się z chłopaków, którzy chodzą na protesty.
    Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki.
    Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.

#protest

• poprzednie komentarze (75)

•  

@Rumix24: dzień dobry panie kucu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      S.......d via Android

0

@maQus no a co spermiarzu bialorycerzyku. Ty nie masz nic do powiedzenia wtedy jak twoja su... Będzie chciała wyskrobać bachora bitego

•  

@slepauliczka: i ciekawe czy też wtedy pójdziesz protestować w sprawie i w obronie mężczyzn, czy netfliks i czil

•  

@Warcomx: Pytanie było czy byłeś na innych protestach, do których doprowadziły decyzje obecnej partii rządzącej i podległej jej organów a nie czy masz firmę/macice/role/proporczyk LGBT itd.

•  

@Warcomx: to ty jesteś pajacem, ja nie musze pajacować z jakimiś żałosnymi tabliczkami żeby zobaczyć kawałek cipy

•  

@Warcomx: popieram, ale niesamowicie wkurwiają mnie feministki, które uważają, że to tylko ich sprawa. Nie masz macicy nie wypowiadaj się na ten temat!!!!ONEONEONEELEVEN.

Każdy ma prawo wypowiadać się na każdy temat. Na tym polega wolność slowa. A jeśli chodzi o podejmowanie decyzji o aborcji to w zdrowym związku to decyzja obojga ewentualnych rodziców. Julki nie zdają sobie sprawy z tego jak trudna to decyzja (pomijam oczywiste przypadki letalne). Przecież tu nie chodzi o sprzeciw, a bardziej o wsparcie i wspólne podjęcie bardzo trudnej decyzji po rozważeniu wszystkich za i przeciw.

Niektóre kobiety uważają, że nie możesz sam podjąć decyzji o kupnie konsoli, ale nie masz nic do gadania w kwestii swojego dziecka.

•  

@somskia: dokladnie, jak przypomne sobie ten piecioosobowy protest wykopkow to az mnie skreca z zenady

+: somskia
    •  

@bodziodestruktor: po pierwsze to przestań nabijać sobie głowę gadkami o rozpalonych Julkach. Bo to faktycznie sprawa każdego młodego człowieka, tym bardziej kobiety. To ze są to wkurwieni młodzi to nie ujmuje powagi sytuacji. Czyli co? Wniosek: Nic nie robić? W mojej ocenie, protest to jedyne co możemy. Niech władza poczuje, ze kraj się destabilizuje. Niech dołączy branża turystyczna, lekarze, nauczyciele. Niech każdy zaprotestuje na to z czym jest wkurwiony.

•  

@ka-rabin: wystarczy, że podejdziesz do lustra.

•  

którzy śmieją się z chłopaków, którzy chodzą na protesty.

@Warcomx: to już jest poza skalą spaczenia umysłowego, żeby robić z tego powód do śmiechu.

•  

@Warcomx: Kto by się przejmował kwikiem jakiś prawicowych zjebów. Protestowałbym przeciw zamordyzmowi nawet gdyby mnie nie dotyczył. Tyle, że zakaz aborcji dotyczy BEZPOŚREDNIO każdego heteroseksualnego faceta, który chociaż raz uprawiał seks, albo przynajmniej ma nadzieję to robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Rumix24: ja teraz protestuje w obronie kobiet i facetów, wydawało mi się, że ci to wytłumaczyłam egoisto. Wystarczy mała rzecz, czerwona koszulka, wywieszenie plakatu przez okno. Planowane jest w środe pomalowanie ust na czerwono na zajęcia online przez studentki.

W samych protestach nie uczestnicze, leże w łóżku od dłuższego czasu i zwyczajnie się nie nadaje, zeby tam być.

•  

@Warcomx: Tylko zyciowe spierdoxy sie pruja co ddo tego marszu. Osoby bez zycia spolecznego xD

•  

@TysonKlopp: Co za komentarz. Co za poziom. Brawo. Właśnie takich ta władza potrzebuje.

•  

@Warcomx: popieram. Wlasnie spodziewamy sie dziecka. Naszczescie jest wszystko ok ale gdyby nie bylo, to nie wyobrazam sobie skazywac dziecko i kobiete na takie cierpienie. Tfu w ryj tym wszystkim katolickim szurom.

•  

@kaspe:

po pierwsze to przestań nabijać sobie głowę gadkami o rozpalonych Julkach.

A co, chcesz mi powiedzieć, że chodzą tam stare Janusze z fabryk? Wiadomo, że generalizuję, ale to nie bierze się znikąd.

Czyli co? Wniosek: Nic nie robić?

Niestety, ale obecnie moim zdaniem byłoby lepiej temat zapamiętać, podkreślić jego obecność i tyle. A moce przerobowe przekierować na gospodarkę, lockdown, stan służby zdrowia. Kaczyński to rozegrał po mistrzowsku i środowiska lewicowe nie mają tu żadnego dobrego wyjścia.

Niech władza poczuje, ze kraj się destabilizuje

Sęk w tym, ze nie się nie destabilizuje. Liczby są może i duże, ale kraj dalej funkcjonuje, niestety. Lekarze mają na tyle oleju w głowie, że wiedzą, że jeśli zaczną teraz protestować, to tylko na tym stracą, oni też są w kropce, choć to nie ich wina. A nauczyciele? Nie bez powodu przerżnęli ostatnio - każdy z nas do szkoły chodził i to nie był przypadek, że społeczeństwo nie stanęło za nimi murem.

Niech każdy zaprotestuje na to z czym jest wkurwiony.

Zrozum, że to tak nie działa. Jak Ty sobie wyobrażasz lewicowe feministki, które życie oddadzą za "5 Kaczyńskiego" z rolnikami, którzy idą przeciwko tej ustawie? Do tego górników, którymi to towarzystwo gardzi i twierdzi, że są pasożytami?

A druga sprawa - jaki jest cel tego protestu? Nie ma. To para w gwizdek, który zagwiżdże głośno, ale maszyna nie ruszy.

Czy to naprawdę jest taka tajemna wiedza, że nikt nie widzi braków w podstawowych założeniach tej akcji?

•  

@Warcomx Bo lepiej siedzieć na rzyci i jojczyć... ¯\(ツ)

•  

@Warcomx: sam z orzeczeniem TK się oczywiście nie zgadzam i jestem raczej zwolennikiem kompromisu z 93'. Albo już nawet niech by i było róbta co chceta, ale z własnej kieszeni.
      Część ludzi w ogóle idzie tam po to, że chce nawet nie tyle co ws. aborcji, a raczej ogólne niezadowolenie z sytuacji w kraju pokazać, co też rozumiem.
      Jednak zastanawiające jest to, że jak mirek @Rumix24 wcześniej napisał: inflacja, grube wały, zadłużenie i mnóstwo innych bardzo poważnych rzeczy - nic się nie dzieje. Skrobanka - wielki zryw.
      Z czego to wynika? To po prostu przelało czarę goryczy i gdyby nie to to byłoby coś innego czy nie do końca?
      Bo mi się nie wydaje, że taka jedna z drugą lewicowa twitterowa juleczka jest w ogóle chociaż w połowie świadoma tego jak wygląda gospodarka i że nadchodzi gruby kryzys.
      I właśnie obecność na tych protestach w dużej ilości lewicowego i feminazistowskiego planktonu odpycha wiele osób od protestu, które ogólnie mimo wszystko z orzeczeniem TK się nie zgadzają.

•  

@TestoDepot: Zastanawiam się czasem, dlaczego tutaj prawie wszyscy sądzą, że przedsiębiorstwa prowadzą tylko mężczyźni, że gospodarka to domena mężczyzn. Przecież kobiety też prowadzą przedsiębiorstwa, pracują.

•  

@Warcomx myślisz że część z osób która się śmieje nie robi tego w celu dalszej polaryzacji opinii publicznej?

•  

@weerwer: ale ja tak nie sądzę, że przedsiębiorstwa to tylko mężczyźni prowadzą. Sam znam różne kobiety, które mają jakąś swoją działalność. Ale tak z reguły jest, że zazwyczaj facet będzie miał szerszą wiedzę o gospodarce/rynku etc. niż kobieta.
      Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że twitterowe julki, które tak mocno krzyczą i plują na kapitalizm, są zwolenniczkami socjalistycznych rozwiązań (jeszcze gdyby wiedziały na czym to w ogóle polega), a na protestach aborcyjnych zjawiają się tłumnie, mają jakąś wiedzę o ekonomii, gospodarce i w ogóle o życiu XD?

•  

@Warcomx: A gdzie zaczyna się protest w Krakowie?

•  

@SweetStud: Oj mizoginie biedny, pewnie kobiety na oczy nie widziałeś stad ta frustracja.
      Mam do powiedzenia tyle co w każdej wspólnej decyzji w związku pajacu, to ze ty masz w każdej kobiecie wroga nie znaczy ze inni są tak toksyczni.
      Idź se zwal konia, bo frustracja ci uszami wychodzi cioto ;)

•  

Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.

@Warcomx: ale to ona będzie miała wybór. To jest pieklo kobiet i strajk kobiet

Ty nie będziesz mieć nic do gadania

•  

@TestoDepot: Prowadzę małą kancelarię. Jak się ją prowadzi, dowiedziałem się od mojej szefowej (byłej), która była mistrzynią w tym aspekcie. I wiedzę o gospodarce miała dużą, bardzo dużą. Moje znajome mają bardzo rozległą wiedzę o gospodarce, prowadzą gabinety, firmy. A z drugiej strony mam znajomych, których wiedza gospodarcza jest nikła. Tak więc nie ma tu zasady. Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę o wiedzy gospodarczej, ekonomicznej uczestniczek protestów. Jak są protesty np. górników, rolników to też rozważasz, jaką mają wiedzę ekonomiczną? Myślisz, że tam są same mózgi w tym zakresie? A co do wiedzy o życiu, to tu już nie ma żadnych reguł.

•  

Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki.

@Warcomx: Przecież to dziecko cucku nie będą twoje, tylko jakiegoś chada co potrafi twardo postawić na swoim. kobiety gardzą pantoflami, którzy się z nimi zgadzają i im ustępują. xD

•  

@Ganicjusz: Jezu. Dziecko ma dwójkę rodziców. Tak więc to zawsze będzie sprawa i matki i ojca.

•  

@Warcomx: Od razu widać kto nigdy nie miał dziewczyny. Chyba każdy w związku miał sytuację, że okres się spóźnia z jakiegoś powodu (najczęściej stres) i nawet jak się zabezpieczacie to zawsze jest chwilowa niepewność czy wasze życie nie zapadnie się nagle w ruinę. Ale no, do tego trzeba nie być tzw „handholdless virgin”

•  

•  

Jezu. Dziecko ma dwójkę rodziców. Tak więc to zawsze będzie sprawa i matki i ojca.

@weerwer: dokładnie, dlatego nie widzę powodów aby nazwać to pieklo piekłem rodziców. Aktualnie ojciec jest sprowadzony do roli dawcy spermy

•  

dowiedziałem się od mojej szefowej (byłej), która była mistrzynią w tym aspekcie. I wiedzę o gospodarce miała dużą, bardzo dużą. Moje znajome mają bardzo rozległą wiedzę o gospodarce, prowadzą gabinety, firmy

@weerwer: napisałem wyżej, że są takie kobiety, że sam także znam kobiety ze swoimi działalnościami ¯\_(ツ)_/¯.

Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę o wiedzy gospodarczej, ekonomicznej uczestniczek protestów

@weerwer: wejdź sobie na twittera czy nawet tutaj na wykopie co chwilę lata jakiś screen, gdzie jakaś niebinarna (XD) czy ciul wie jeszcze jaka juleczka coś ciśnie po facetach czy walnie jakimś idiotyzmem o gospodarce, a do protestów aborcyjnych pierwsza. I powtórzę - rozumiem niezadowolenie tych ludzi, którzy protestują bo ja sam się z tym co wyszło z TK nie zgadzam. Oprócz normalnych ludzi jest tam na tych protestach pełno takich lewicowych indywiduów i między innymi dlatego są ludzie, którzy nie wyrażają się o tym w samych superlatywach, choć jednocześnie mogą być przeciwni stanowisku TK.

Poza tym chodziło mi w ogóle o to, że to ciekawe, że w kraju od dawna działo się jak się działo i nikt na ulicę nie wychodził, a akurat aborcja wzbudziła aż takie kontrowersje.

•  

@Rumix24: Żadna inna grupa nie miała na tyle jaj by wyjść protestować na taką skalę. Strajki przedsiębiorców czy rolników w porównaniu do tego czego dokonały kobiety to mały pikuś.

•  

No i właśnie przez te zjebane feministki rodzice na tym tracą. Co to za pojebany slogan „piekło kobiet”, tak jakby życie dziecka zależało tylko od niej. Decyzja powinna należeć do obojga rodziców i za tym jestem, a że obecna narracja protestów wyglada tak, że faceci proszę się nie wpierdalać, no to się nie wpierdalam.

•  

@TestoDepot: Dlaczego akurat to tak wzburza? Bo dzieci to coś, co ogromna większość ludzi ma lub będzie miała i praktycznie każdy człowiek w wieku reprodukcyjnym potrafi sobie wyobrazić, że ten problem może go dotknąć. Natomiast kwestie inne (np. branżowe) dotykają tylko określone grupy. A z kolei np. takie problemy jak rozwalanie sądownictwa są dla wielu zbyt abstrakcyjne (to mnie nie dotyczy itd.).
      A co do do tego, co lata po internecie. Zawsze lata pełno gówna. Z kolei do każdego protestu przyczepiają się ludzie, którym chodzi tylko o dym. Ale to nie znaczy, że sam protest jest głupi.

+: kaspe
    •  

@somskia: o tak, ty już wiesz kto jest kim xD

•  

@Ganicjusz: Jeśli da się sprowadzić do takiej roli, to tak. To już rola ojca by dawcą spermy tylko nie być.

•  

@resztynietrzeba: Może slogan piekło kobiet dotyczy tego, że to kobieta jest w ciąży i musi rodzić ewentualnie dziecko w stanie niezdatnym do życia? Co by ojciec nie zrobił, w ciąży nie będzie. Mężczyzna będzie cierpiał tylko psychicznie, kobieta także przechodzi przez to fizycznie.

•  

@bodziodestruktor: Jak to jaki jest cel? Żeby aborcja była co najmniej tak dostępna jak była przed bzdurnym wyrokiem TK.

•  

@Velociraptor_w_kubku: Konkretnie. Prawo nie opiera się na krzykach tłumu tylko literkach na papierze. Konkretnie, co chcecie zrobić, jak, kto ma to wykonać? Skoro nie umiesz odpowiedzieć na to pytanie, jak możesz liczyć, że cokolwiek takiego się stanie?

•  

@Warcomx: przeciez to jest problem spoleczny i cywilizacyjny - jaki mamy stosunek do osob slabych, niedoleznych, niepelnosprawnych itd. Trzeba miec waskie horyzonty by sadzic, ze chodzi tylko o kobiety i plody.

•  

@weerwer: A po aborcji co się dzieje? Płód automatycznie wyparowuje?

•  

@Warcomx: dokładnie, kuce żyją w przeświadczeniu ze zwiazek opiera sie na ruchaniu tylko. Może nikt im nie powiedzial że to chodzi tez o zaufanie, wsparcie, bycie ze sobą blisko ¯\_(ツ)_/¯

•  
      S.......d via Android

+1

@maQus no i co z tego, że nigdy nie miałem kobiety? xD

•  

to nie znaczy, że sam protest jest głupi.

@weerwer: chodzi też o to, że sprowokowani podłożyli się karakanowi, który będzie miał piękne wytłumaczenie dla ogromnych wzrostów zakażeń i tym samym podkładkę pod ponowny lockdown

•  

@Warcomx: Przecież nazywanie tych protestów protestami kobiet, to jakaś pomyłka. To są protesty rodzin!

•  

•  

@bodziodestruktor: Przy władzy jest PIS więc to on teraz powinien zagwarantować, że aborcja będzie tak samo dostępna jak była.

Jak wprowadzaną zakaz krytykowania władzy albo inne zamordystyczne prawo, to też będziesz mówił, że jeśli chcemy domagać się jego zniesienia, to mamy przyjść z konkretnym pakietem ustaw?

•  

abyśmy

Myślisz, że będziesz miał coś do gadania?

źródło: app.xyzgcm.pl

•  

@bodziodestruktor: ale jak to protestujacy sa winni wzrostowi zakazen? przeciez na protescie bylo 100 osob

•  

chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR

@Warcomx: wisi mi to czy ty sobie tam z nimi protestujesz, ale takiego naiwnego kukolda to dawno nie widziałem xD. Uważaj bo będziesz miał coś do powiedzenia.

•  

@bodziodestruktor: zapomniałeś o jednym, to już jest protest nie tylko o prawo do aborcji, PiS balansował na granicy już od jakiegoś czasu, to był tylko zapalnik

•  

Pamiętajcie kochani, dzisiaj jest kwestionowane prawo kobiet, jutro wasze :)

@slepauliczka: mężczyzna i tak już nie miał nic do powiedzenia w kwestii aborcji, więc co nam niby mogą zabrać?

•  

mężczyzna i tak już nie miał nic do powiedzenia w kwestii aborcji, więc co nam niby mogą zabrać?

@svr_: a to nie masz innych praw? Albo walna bykowe, oczywiście dla jakiejś małej grupy co by kazdy inny nie protestował no bo przecież to nie jego sprawa.

•  

@Velociraptor_w_kubku: Widzisz? Miotasz się i nie umiesz odpowiedzieć na pytanie. Dlatego właśnie ten protest nie ma racji bytu; pokrzyczycie, pojęczycie, za 2 tygodnie kurz opadnie, a TVP zrzuci na Was winę za wszystko ¯\_(ツ)_/¯ I sami będziecie sobie winni - od początku mówiłem, że protest nie ma solidnych założeń ani planu, daliście się wmanewrować i nie macie opcji wyjścia z korzyścią dla siebie.

@kosaml:

zapomniałeś o jednym, to już jest protest nie tylko o prawo do aborcji, PiS balansował na granicy już od jakiegoś czasu, to był tylko zapalnik

Ty naprawdę uważasz, że "społeczeństwo wyszło na ulicę"? Rozczaruję Cię - wyszła po prostu kolejna grupa, z tym, że ta jest najmniej zorganizowana pomimo liczebności, co rząd bezlitośnie wykorzysta. Sami piszecie "to jest wojna", a zachowujecie się jakby to była walka karate z sędziami - niestety nie, PIS wielokrotnie pokazał, że nie ma skrupułów i z Wami będzie tak samo.

•  

@Warcomx protestują dorośli, dorośli mentalnie, reszta nie dostała zgody od mamy na protest ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

To już rola ojca by dawcą spermy tylko nie być

@weerwer: rolą społeczną kobiet jest doprowadzić żeby nie były inkubatorami, a rola osobistą mężczyzn jest żeby nie być tylko dawcami spermy, ładny fikolek

•  

@Warcomx: wszystko spoko, ale jak się masz wyżej bo cytuję:
      "Niektórzy w życiu mają szerszą perspektywę, mają dziewczyny, żony a w przyszłości być może i córki."
      To uświadamiam że to nie jest szersza perspektywa, oczywiście do protestów nic nie mam i nawet szanuję was za to że idziecie, ale możecie reprezentować jakiś poziom a nie wszystkich do jednego worka wpierdalać

•  

a to nie masz innych praw?

@Painting-colors-in-the-dark: czyli to się tyczy wszystkiego? To jakoś sobie nie przypominam poparcia kobiet jak likwidowali branże futerkową( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeszcze mam takie pytanie, skoro tak to działa, to jak to się stało że w takiej Hiszpanii pomimo prawa do aborcji i tak odbiera się mężczynom prawo na przykład do ich mieszkania?

•  

@bodziodestruktor: Ty masz jakąś dziwną wizję protestów. Widziałeś Ty kiedyś protest przeciwko władzy lub przeciw konkretnej ustawie, na którym na transparentach widnieje konkretne rozwiązanie prawne?

Nie wiem, czy Ty tak na serio, czy po prostu jesteś sprytnym sofistą. Twoją argumentacją można dosłownie każdy protest w historii ludzkości uznać za bezsensowny.

•  

@Warcomx: też idę z żoną, piona mireczku( ͡° ͜ʖ ͡°).

•  

@Warcomx tylko chce napisać, że decyzja co do urodzenia dziecka chorego lub dokonaniu aborcji płodu zagrazajacego życiu mojej żony, to decyzja między partnerami jak na moje.

•  

@Velociraptor_w_kubku: 21 postulatów Solidarności, rolnicy chcący głosowania przeciwko konkretnej ustawie, policjanci z konkretnymi propozycjami kto, ile i jak podwyżki, rezydenci z przygotowanym planem (czy tam fragmentem) budżetu? Nawet jeśli nie były to gotowe projekty ustaw, to były to gotowe postulaty, które były możliwe do zrealizowania. Wy domagacie się czegoś, co ciężko jest mi sobie wyobrazić jak miałoby zostać wdrożone z poziomu formalnego, a co dopiero znaleźć chętnego w rządzie ¯\_(ツ)_/¯

•  

@Warcomx Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
      Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
      Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
      Nie byłem przecież socjaldemokratą.
      Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
      Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

+: Quear
    •  

Nie wiem, czy Ty tak na serio, czy po prostu jesteś sprytnym sofistą. Twoją argumentacją można dosłownie każdy protest w historii ludzkości uznać za bezsensowny.

@Velociraptor_w_kubku: A nie pomyślałeś, że może po prostu mam rację?

•  

@bodziodestruktor: czyli uważasz że nie mamy prawa pokazać niezadowolenia z decyzji? Że jedyne co można zrobić to zagłosować raz na kilka lat a wszystko co pomiędzy przeczekać? Rozczaruje Cię, tak nie musi wyglądać demokracja. Być może ten strajk jak wiele innych nic nie zdziała, ale czy naprawdę lepiej stać z boku i się przyglądać? Im więcej się dzieje, tym do większej ilości ludzi dotrze co faktycznie dzieje się w kraju a nie tylko w TVP

•  

@kosaml:

czyli uważasz że nie mamy prawa pokazać niezadowolenia z decyzji?

Oczywiście, że mamy. Ale świat to nie są klapki na oczach i sytuacje 0-1, tylko system naczyń połączonych. Ten protest będzie miał skutki nie tylko w wymiarze sprawy aborcji, ale i ogólnej sytuacji - dlatego jest tematem zastępczym. A bilans zysków i strat jest już ogólny i w moim mniemaniu, to co się dzieje teraz przyniesie więcej strat, niż pożytku. Tylko tyle i aż tyle, spotkamy się za 2 tygodnie i zrobimy podsumowanie tego, co udało się osiągnąć krzykiem na ulicy, a co w tym czasie zrobił w tle rząd

•  

•  

A jak konkretnie i dlaczego nikt z protestujących nie rzuca konkretnego rozwiązania, tylko "kaczyński ty kurwo przestań mi kobiety prześladować"?

@bodziodestruktor: ponieważ dziesięciu polityków nie ma takiej siły przebicia, co innego jeden polityk mający za sobą silny i rozwścieczony tłum wyrażający zdanie większości społeczeństwa.

Przecież oni o tym doskonale wiedzą, ile Ty masz lat? Po prostu mają w dupie takie nastroje, póki sondaże dają te 30-40%.

@bodziodestruktor: Dlatego mają wiedzieć że dostaną wpierdol jak się pokażą na ulicy. Oni sami jak i ich zwolennicy. Tak jest jak państwo sprzeciwia się społeczeństwu i zamiast rosnąć gospodarczo to pchają kraj w ruinę a ich doradcy i politycy dostają za to nagrody.

Jak się dołączą, to się dołączą - ja to szczerze mówiąc średnio widzę, aby rolnicy i feministki ramię w ramię na pełnej wjeżdżali protestować w Warszawie

@bodziodestruktor: to dzieje się już.

No to poczekajmy te 2-3 tygodnie i zobaczymy paski w TVP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te chochoły działają od 5 lat, dlaczego miałyby nagle przestać?

@bodziodestruktor: bo społeczeństwo już się wystarczająco wkurwiło i będzie dochodzić do rozlewu krwi - w końcu będą prowadzone nie tylko protesty ale i działania partyzanckie do których przyłączy się dużo osób bo nie wszyscy Polacy to cipki.

Ty sobie będziesz emocjonalnie gadał o tym co kto o czym myśli, a rząd realizuje swoje cele. Dlatego oni rządzą i nie zapowiada się, żeby przestali, a Tobie pozostają posty na wykopie i krzyki na ulicy.

@bodziodestruktor: jw.

A prawda jest taka, że te 1000 kobiet ogarnie temat albo w podziemiu albo na Słowacji. Będzie trudniej i drożej, ale nie nierealne. A Ty co zrobisz stojąc z wyrostkiem w kolejce na SORu?

@bodziodestruktor: A to samo co moja ciotka która stała w karetce przed sorem z udarem niedokrwiennym tydzień temu. Stracę z bólu przytomność i umrę.

Już tak się dzieje i zamiast grzać ten temat, telewizje pokazują Julki na ulicach, których L4 nikt nie zauważy. Więc skoro w szpitalach nic się nie zmieniło pomimo nagonki, dlaczego miałoby się zmienić bez jej?

@bodziodestruktor: Gdyby w naszej firmie (której działania PIS akurat mocno szkodzą) 25% kobiet poszło na L4 (1/5 całej załogi) to przychody spadłyby na poziom ledwo starczający na pokrycie kosztów. A że mam ten przywilej i w mojej firmie odwiedzam wszystkie działy raz w tygodniu to widzę co się święci i jak wyglądają nastroje.

•  

I co konkretnie chcesz osiągnąć? Ale tak konkretnie? Obalić rząd? Wprowadzić na kolanie ustawę? Unieważnić wyrok TK? Potrafisz to zdefiniować?

@bodziodestruktor: nie, siedzieć w domu i posłusznie nastawiać dupkę, przecież już i tak postanowione

•  

@Wloczykij13: oczekuj na pismo od kancelarii prawniczej, która mnie obsługuje.

•  

@Warcomx zawsze masz wybór, Czechy, Słowacja, Ukraina, i pewnie z podróżą dalej będzie taniej, niż w tym zjebanym kraju z upośledzonym rządem

•  

@bodziodestruktor: Racją jest, że prawo aborcyjne w Polsce powinno być zliberalizowane, bo poza religijnym fundamentalizmem nie ma żadnych przesłanek do trwania w kompromisie, a tym bardziej do zaostrzania tego prawa.

Możesz mieć rację co do oceny skuteczności protestów i poziomu ich logistycznego zaawansowania, ale to nie zmienia faktu, że zwolennicy aborcji są po dobrej stronie, a przeciwnicy po złej.

To, co mi przychodzi do głowy, to domaganie się referendum w sprawie liberalizacji prawa aborcyjnego w Polsce, ale tego przecież PIS też nie przeprowadzi.

Trudno sobie wyobrazić, że zwolennicy liberalnego prawa aborcyjnego, w tym kobiety, które przez nowe prawo są zmuszanie do rodzenia martwych dzieci, usiądą spokojnie przy stoliku i stwierdzą - No, PIS koncertowo rozegrał tę sprawę wyrokiem trybunału nic tu po nas, jedziemy na Słowację

•  

chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR

@Warcomx: Wydaje mi się, że tutaj jest główny problem. Wy nie macie wyboru. Ona ma wybór. Co jeśli ty byś chciał usunąć retarda, ale twoja dziewczyna chciałaby zatrzymać? Kto ma wybór? Jeśli w postulatach protestujących by była aborcja dla mężczyzn, to już bym tam stał razem z resztą.

•  

@Warcomx: piszę przez 3 VPNy konfidencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@SzlachcicPolny: to wtedy jebać prądem takie baby.

•  

@Warcomx: No jebać, ale ty musisz płacić alimenty później.

•  

@Daleki_Jones: haha tez tak pomyslalem po kilku fotkach z mojego miasta

•  

@Warcomx: tu nawet nie chodzi o aborcje a o to żeby jebać pis. Po to sie idzie na protesty

•  

@Warcomx: Wykopki odważne (w sumie bez zdziwienia) tylko w internecie, także wyjebane miej na takich grzybów.

•  

@aarahon:

ponieważ dziesięciu polityków nie ma takiej siły przebicia, co innego jeden polityk mający za sobą silny i rozwścieczony tłum wyrażający zdanie większości społeczeństwa.

Ale takiego nie ma, a nawet jeśli by się znalazł, to nie ma argumentu, żeby skruszyć beton. Ty naprawdę tego nie widzisz?

Dlatego mają wiedzieć że dostaną wpierdol jak się pokażą na ulicy. Oni sami jak i ich zwolennicy. Tak jest jak państwo sprzeciwia się społeczeństwu i zamiast rosnąć gospodarczo to pchają kraj w ruinę a ich doradcy i politycy dostają za to nagrody.

( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież jakakolwiek fizyczna konfrontacja = Wasza porażka. Kibole przegrywali fizyczne przepychanki, a twitterowe Julki mają wygrać? No litości

to dzieje się już.

[potrzebne źródło]

bo społeczeństwo już się wystarczająco wkurwiło i będzie dochodzić do rozlewu krwi - w końcu będą prowadzone nie tylko protesty ale i działania partyzanckie do których przyłączy się dużo osób bo nie wszyscy Polacy to cipki.

XD

Gdyby w naszej firmie (której działania PIS akurat mocno szkodzą) 25% kobiet poszło na L4 (1/5 całej załogi) to przychody spadłyby na poziom ledwo starczający na pokrycie kosztów.

Ale sam piszesz "gdyby" - a to oznacza, że nie poszły i gwarantuję Ci, że nawet jeśli w Twojej firmie by tak się stało, to w większości tak nie będzie.

Kiedy Ty się urodziłeś, że tworzysz takie wizje idealnego świata?

@Velociraptor_w_kubku:

Racją jest, że prawo aborcyjne w Polsce powinno być zliberalizowane, bo poza religijnym fundamentalizmem nie ma żadnych przesłanek do trwania w kompromisie, a tym bardziej do zaostrzania tego prawa.

Zauważ, że ja nie podważam zasadności idei tego protestu. Podważam jego formę, plan, przeprowadzanie i moment. Osobiście zabroniłbym aborcji tylko z powodu "braku powodu", czyli przychodzi 18 latka i mówi "chcę się jeszcze bawić, usuwamy". A reszta niech sobie robi co chce.

Tyle, że to nie ma absolutnie żadnego znaczenia w tym, co produkuję w tym wątku.

ale to nie zmienia faktu, że zwolennicy aborcji są po dobrej stronie, a przeciwnicy po złej.

j/w - to nie ma znaczenia, liczą się efekty i zrealizowane cele

To, co mi przychodzi do głowy, to domaganie się referendum w sprawie liberalizacji prawa aborcyjnego w Polsce, ale tego przecież PIS też nie przeprowadzi.

Ma to sens, ale to zaraz... nie ma już wirusa? ;)

Poza tym na głównej już są fikołki wyborczej, że referendum to zły pomysł. Może więc to nie jest tak, że "zdecydowana większość" myśli w taki sposób?

Trudno sobie wyobrazić, że zwolennicy liberalnego prawa aborcyjnego, w tym kobiety, które przez nowe prawo są zmuszanie do rodzenia martwych dzieci, usiądą spokojnie przy stoliku i stwierdzą - No, PIS koncertowo rozegrał tę sprawę wyrokiem trybunału nic tu po nas, jedziemy na Słowację

To też nie ma znaczenia, co sobie pomyślą. Niestety - tak jak pisałem, polityka to system naczyń połączonych i protest w sprawie aborcji ma wpływ na wiele różnych obszarów, a nie same zapisy w prawie dotyczącym aborcji. I tak też jak pisałem - protestujący nie mają tu dobrego wyjścia, stracą w każdym przypadku, a w PIS w każdym przypadku zyska.

Moim zdaniem, gdyby przez wszystkie lata nie było krzyku o pierdoły, kiedy temat aborcji/lgbt wystarczyło podnieść (bez realnych zmian), to obecny krzyk miałby większą moc sprawczą. I gdyby w takiej sytuacji dzisiaj znalazł się ktoś, kto by to ogarnął logistycznie i zaproponował konkretne rozwiązania, które wystarczyłoby wdrożyć... To może by coś się skruszyło.

Natomiast lewica zbiera plony swojego zachowania od lat, zbiera plony robienia z siebie rozwrzeszczanych wariatek, które jedyne co potrafią to drzeć ryje, bo nie stać ich na merytoryczną rozmowę i proponowanie konkretnych rozwiązań.

•  

@Warcomx przeciez to przedstawiciele "swietego tagu przegryw", czego nie rozumiesz marionetko w rekach lewactwa

pokaż spoiler Hhhhhhhh tfu na nich

•  

@2-aminopirydyna Dotyczy głównie kobiet? Rozumiem, że jesteś z tych, których rola ogranicza się do zrobienia dzieciaka i płacenia alimentów, ale jednak większość ojców w Polsce bierze lub chce brać aktywny udział w wychowywaniu swoich dzieci. Ich to też dotyczy.

•  

@Warcomx: Stary ja mam synów tylko a podpisuje się pod tym rękoma i nogami. Gdyby któryś wpadł i miał wychowywać chore zmutowane nieświadome dziecko poświęcając całe życie karierę swoje i pewnie moje pieniądze to nie do końca byłbym zadowolony.

•  
      amazing-detective-slash-genius

0

@Rumix24: to gdzie strajkujący mężczyźni w tych najważniejszych sprawach? Ile protestów zorganizowałeś, w ilu brałeś udział? Odpowiem za Ciebie - w żadnym.

•  

@Warcomx tylko ze według prawa w przypadku gdybyś znalazł się w takiej sytuacji to bez pytania się kogokolwiek o zdanie można zrobić aborcję w Czechach czy na Słowacji gdzie zrobią to bez pytania o powód i w profesjonalnym gabinecie

•  

@Warcomx: Dodam jeszcze że mam w dalszej rodzinie przypadek gdzie mają takie dziecko i już na trzecią operację zbierają tym razem około miliona złotych. Całą kasę swoją i najbliższych już wpakowali w te operacje a dziecko według Polskich lekarzy może 20 lat pożyje mając kilka operacji więc postawili na nim krzyżyk. A to dziecko będzie chociaż świadome. Nie wiem czy to dobrze czy źle patrząc na krótkie perspektywy życia.

•  

Sam dzisiaj wybiorę się z moją dziewczyną na protest ponieważ chciałbym abyśmy MIELI WYBÓR

@Warcomx: i bardzo dobrze!

•  

@Warcomx: > MIELI WYBÓR w przypadku gdyby na etapie badań prenatalnych zostały stwierdzone wady płodu.

O Panie, jakich badań? Zaraz to one będą zakazane

•  

Ale takiego nie ma, a nawet jeśli by się znalazł, to nie ma argumentu, żeby skruszyć beton. Ty naprawdę tego nie widzisz?

@bodziodestruktor: o to się nie martw.

( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież jakakolwiek fizyczna konfrontacja = Wasza porażka.

@bodziodestruktor: o jakiej konfrontacji pisałem?

[potrzebne źródło]

@bodziodestruktor: będzie w wiadomościach już niedługo xD

Ale sam piszesz "gdyby" - a to oznacza, że nie poszły i gwarantuję Ci, że nawet jeśli w Twojej firmie by tak się stało, to w większości tak nie będzie.

@bodziodestruktor: zapowiadały że zgodnie z planem na koniec tygodnia to jest przewidziane.

Kiedy Ty się urodziłeś, że tworzysz takie wizje idealnego świata?

@bodziodestruktor: Kiedy Ty się urodziłeś że żyjesz w tak idealnym świecie? Na świecie są państwa religijne, myślisz że u nas może nie być jak na to pozwolimy? Po tym wyroku TK pewne środowiska jasno powiedziały że chcą teraz zakazać antykoncepcji. Co będzie potem?

•  

@aarahon:

o jakiej konfrontacji pisałem?

yyyyy

Dlatego mają wiedzieć że dostaną wpierdol jak się pokażą na ulicy. Oni sami jak i ich zwolennicy.

Tej?

Kiedy Ty się urodziłeś że żyjesz w tak idealnym świecie?

Idź i protestuj. Spuszczaj wpierdol, bierz l4, co tylko sobie chcesz.

A jak za 2-3 tygodnie, może miesiąc, będą znaleziska z płomieniami jak to PIS Was wyruchał, jak to nic nie udało Wam się wskórać i jak to całe zło świata zostanie zrzucone na Was, jednocześnie dając rządowi uniwersalną wymówkę na wszystko - szukaj mojego posta o treści "a nie mówiłem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I na tym zakończmy. Przyszłość pokaże, kto miał rację dzisiaj.

•  

@Warcomx: Te pajace mają jedyne osiągniecie w swoim życiu. Trzymali za rękę dziewczynę - gdy przedszkolanka przed przejściem dla pieszych, kazała złapać się za ręce dla bezpieczeństwa. Niektórym i to się nie udało, trafili na kolegę. Teraz jest wysyp wypocin takich niemot - miernot.

•  

Gdzie ktoś się z tych mężczyzn śmieje? Serio, nie widizalem takiego komentarza.

@graf_zero: Proszę bardzo, jest tego więcej.

źródło: Cuckold..png

•  

@Warcomx śmieje się z tego tylko najsłabiej rozwinięta umysłowo część serwisu, która nigdy w życiu nic nie osiągnie, nie wyjdzie z piwnicy i zawsze mama będzie im podgrzewała zupę, wróć... Mam nadzieję, że ich mama jest mądra i wywali tych przegrywów na zbity pysk z jej piwnicy i spróbują normalnego życia, które im zdezeluje dupska jak nie zrobiło tego ani po ani pis.

•  

Dlatego mają wiedzieć że dostaną wpierdol jak się pokażą na ulicy. Oni sami jak i ich zwolennicy.

@bodziodestruktor: Mają wiedzieć że dostaną wpierdol to nie znaczy że każdego będziemy bić. Zawsze są działania których nie można przypisać do nikogo innego niż tylko grupy społecznej. Bo co, posadzisz 1000 osób bo którąś posłankę PIS napadnięto i podpalono?

•  

@aarahon:

to nie znaczy że każdego będziemy bić

Nie schlebiaj sobie - pobicie jednej ważnej osoby rozpęta wojnę, której nie macie szans wygrać. Póki co krzyczycie, bo krzyk jest potrzebny rządowi, bo chce nim przesłonić własną nieudolność. Przestanie być potrzebny lub wymknie się spod kontroli, to policja przestanie się cackać. Kibole już to przerabiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Warcomx: żeby walczyć o prawa człowieka nie trzeba mieć dziewczyny, żony ani córki, oni tego nie sprawdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      LubieSieBic

0

@Warcomx: Protestujmy w imię WOLNOŚCI !

•  

to policja przestanie się cackać.

@bodziodestruktor: jak ich dzieci będą wytykane w szkole a ich rodziny w pracy czy na ulicy to zmienią zdanie. Rewolucje już się zdarzały, obalania rządów też. Wojny dzieją się ciągle. Wolisz być zniewolony i żyć jak te norki hodowane na futro? Tego nikt Ci nie zabroni.

Kibole już to przerabiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bodziodestruktor: ich było mało i społeczeństwo za nimi nie stało.

•  

jak ich dzieci będą wytykane w szkole a ich rodziny w pracy czy na ulicy to zmienią zdanie. Rewolucje już się zdarzały, obalania rządów też. Wojny dzieją się ciągle. Wolisz być zniewolony i żyć jak te norki hodowane na futro? Tego nikt Ci nie zabroni.

@aarahon: Wróćmy do rozmowy za miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      Borciuch

+4

@Warcomx: w zeszlym roku kobiety z macicami zadecydowaly ze mezczyzni i kobiety bez macic nie maja prawa wypowiadac sie o aborcji.
      Chcialbym dziewczynom pomoc w protescie, no ale niestety mam wyjebane.

•  

•  

Póki co krzyczycie, bo krzyk jest potrzebny rządowi, bo chce nim przesłonić własną nieudolność. Przestanie być potrzebny lub wymknie się spod kontroli, to policja przestanie się cackać. Kibole już to przerabiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bodziodestruktor: Zomowcy też tak nas straszyli i odeszli w niebyt.

•  

@Warcomx mordo, ale to ty dzwonisz xD przecież nikt się nie śmieje.

•  

Czegoś takiego nie widziałem. Gorzej że same inicjatorki protestów zwracają się w formie żeńskiej do uczestniczek trochę sobie ograniczając zasięg. Ja uważam że to sprawa kazdej obywatelki i obywatela ale jak ktoś zaczyna informację o proteście od "Hej dziewczyny" to nie wiem czy jestem mile widziany

•  

@somskia: przecież konieczność urodzenia zdeformowanego dziecka, które i tak nie dożyje wypowiedzenia pierwszych słów, to nie jest tylko piekło kobiet, ale piekło obojga rodziców. Nie wyobrażam sobie, żebym po takiej traumie był skłonny mieć kolejne dzieci.

•  

@Warcomx: a kto by chciał mieć do czynienia z osobą która tak pomyśli? oni się nie liczą, ich zdanie tym bardziej

•  

@Warcomx: Brawo, wsparcie naszych mężczyzn w tym czasie jest nieocenione. Bardzo się ciesze, że też takie mam!

•  

@powsinogaszszlaja: ok. I jeszcze plusiki dostają

•  

@bodziodestruktor: mówisz bardzo z sensem. Zreszta niedawny strajk rolników miał podobnie. Większość ludzi myśli, ze rolnicy strajkują, bo chcą uboju rytualnego i możliwości zabijania zwierząt futerkowych, a to nie jest takie proste.

•  

@Warcomx: przecież większość wykopów nawet nie wie o co chodzi i już piszą o płaceniu z ich podatków za aborcję albo aborcji na życzenie XD. Czego Ty wymagasz od tych szympansów?

•  

@Warcomx: Serio ktoś się z tego śmieje? Jakim kurwa smutnym, żałosnym, plugawym, odrażającym człowiekiem musi być... Tu nie chodzi nawet o "szerszą perspektywę". To nie jest "Strajk Kobiet", to jest mój strajk, twój strajk i każdego człowieka, który nie podąża ślepo za ideowym bulshitem jaki między innymi serwuje KK.

•  

@graf_zero: chociażby w gorących jest kilka postów, że to „cucki” ¯_(ツ)_/¯
      @Warcomx: bo cucki też tam są. Np ten.z transparetem: prawdziwi mężczyźni to feminiści.

•  

@Rumix24: taka prawda xd w polsce zawsze pantoflarze wspomagali kobiety a kobiety ich nigdy.

Ten protest bylby sluszny i zasadny gdyby nie nazywano tego pieklem kobiet i gdyby domagano sie rownych praw aborcyjnych dla mezczyzn, bo poki co wyglada to tak ze tylko kobieta ma prawo jakiejkolwiek decyzji co do aborcji a facet no coz przykra sprawa kolego spusciles sie to plac xd

•  

@Warcomx: Nie będziesz miał wyboru, to zawsze był wybór Twojej dziewczyny, nie Twój i ona miała ostateczny głos.

Pajaców? Mieszkam w Krakowie, zapraszam. Nazwij mnie pajacem na żywo, to Ci chętnie pokażę kto zostanie pajacem.

•  

@SweetStud: Wszystko, jesteś sfrustrowanym nastolatkiem którym kierują hormony nie logika. Poruchaj, pokochaj, poczytaj, a dojrzejesz. Czarnolisto ;)

•  

@graf_zero: Do wielu nie dociera, że to orzeczenie, dotyczy szyldu pod tytułem "Ustawa antyaborcyjna"

Istotą jest to, że kobieta jest traktowana jak inkubator, a mężczyzna jako inseminator.

Bez żadnych praw w decydowaniu, gdy zagrożone jest życie matki. Matki, która być może ma już dzieci i dla nich chce żyć i je wychowywać.

•  

•  

@Warcomx: Pół wykopu ma horom curke i sobie heheszki robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Warcomx: lol że w ogóle trzeba to komuś tłumaczyć

•  

•  
      S.......d via Android

+1

@maQus xDD Na pewno jak porucham to dojrzeje a czytać to przeczytałem w ostatnim roku więcej niż ty w swoim nedzym p0lackim życiu w którym liczy się jedynie to czy ruchales.

•  

@Warcomx: i jak w tym kraju ma byc dobrze jak wszedzie takie cucki

•  

@Warcomx: Ja nie rozumiem z czego tu się śmiać. Ja też trzymam stronę tych strajkujących kobiet i się tego nie wstydzę.

•  

•  

@Warcomx: Zrób protest o wyrównaniu wieku emerytalnego. Zobaczymy czy twoja luba też pójdzie. Na pewno nie xD

•  

oczywiście, to ukazuje o co tak naprawdę dziewczynom chodzi, dopiero seks ich wzburza, resztę spraw mają gdzieś, zwłaszcza problemy mniej cwanych mezczyzn

@Rumix24: Weź mnie oświeć jakie są problemy tych słabszych mężczyzn o których piszesz, które wymagają zrywu narodowego i manifestacji na ulicach. Chętnie się dowiem.

•  
      loyboy

+2

@Warcomx: Myśle że to wy pajacujecie kukoldy
      .Juleczki będą leżeć na mrozie krzyżem dla BLM a dla chłopczyków z protestu nie kiwną palcem.

•  

@bodziodestruktor: jasne, jest tylko jeden problem - w obecnych czasach nie mamy lepszej alternatywy. Myślę, że wyrażanie sprzeciwu w inny sposób niż "raz a dobrze" po prostu przejdzie bez echa i będzie jak w memie '[...] i po rewolucji'. Przechodziliśmy w ten sposób już obok wielu spraw. Może to nie idealny czas na takie rzeczy ale nie wiemy czy doczekamy lepszego.

•  

@kosaml: Twój błąd polega na tym, że zakładasz, że jest jakieś wyjście, gdy w obecnej sytuacji go nie ma. Oczywiście mam na myśli wyjście, żeby osiągnąć jakąś korzyść lub zrealizować cel.

PIS ma wszystkie asy w rękawie i ta sprawa dla ludzie na ulicach jest przegrana, protesty mogą sobie być na dziesiątki tysięcy ludzi, ale nadal nie zmienią porządku prawnego, a dają rządowy uniwersalne wymówki do wszystkiego. Tak wygląda prawdziwa polityka, a nie populistyczne hasełka rzucane na proteście.

Muszę się przyznać, że gdybym miał te 10 lat mniej, to może bym poleciał z nurtem, że uda się coś w tak prosty sposób zmienić. Niestety, mam 10 lat więcej, więc znam świat na tyle, że rozumiem pewne mechanizmy nim sterujące (a i tak większość jeszcze przede mną)

•  

@pinky_pink__and___Freud: ogólnie mi chodzi, Wy naprawdę tego nie widzicie jak prEsrane mają dzisiaj zwykli mężczyźni przez działania i zachowania kobiet? Nawoływanie kill all Men, ostracyzm wobec mniej urodziwych? Naprawdę tego nie widzicie? I teraz te julki oczekują wsparcia, co to jest? Jawna perfidna hipokryzja

•  

@resztynietrzeba: Nie bardzo rozumiem, o co chodzi w tym pytaniu.

•  

@TestoDepot: Ale jeśli by tak do tego podchodzić, to trzeba by siedzieć cicho, cokolwiek by ta władza wymyśliła.

•  

@Ganicjusz: Żaden fikołek. Po prostu jeśli mężczyzna nie chce być dawcą spermy wystarczy, by był obecny przy kobiecie w trakcie ciąży, przy porodzie a później by brał aktywny udział w wychowaniu dzieci. To zależy od mężczyzny.

•  

@slepauliczka: Prawo do aborcji to nie jest prawo kobiet. To jest prawo rodziców.

•  

@Rumix24: Słuchaj. Brzydcy ludzie zawsze mieli pod górkę. Chcesz powiedzieć, że jakbyś miał do wyboru ładną i brzydką kobietę, wybrałbyś brzydką?

•  

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Narazie są granice otwarte. Napisz czy za miesiąc pojedziesz sobie do Czech. Druga sprawa te kobiety chcą to robić legalnie a nie kombinować.

•  

•  

@weerwer: różnica jest taka, że chłopak nie jest hipokryta i nie mówi że nie liczy się wygląd, natomiast dziewczyny czy julki kreują się na cudowne, mile i empatyczne a jest zupełnie na odwrót, i oczywiście nie patrzą na wygląd i lubią miłych i spokojnych

•  

@Rumix24: Kobiety, które ja znam wprost mówią, że wygląd jest ważny. Więc nie wiem, o co chodzi. Także ma żona zawsze mówi, że wybrała mnie na początku ze względu na mój wygląd. Oczywiście później zaczęły wchodzić z grę też inne aspekty mej osoby. Przecież to oczywiste, że na początku wygląd decyduje, bo niby co? Więc trzeba być naiwnym, by sądzić, że wygląd nie ma znaczenia.

•  

Po prostu jeśli mężczyzna nie chce być dawcą spermy wystarczy, by był obecny przy kobiecie w trakcie ciąży, przy porodzie a później by brał aktywny udział w wychowaniu dzieci. To zależy od mężczyzny.

@weerwer: to kobieta decyduje czy będzie brać aktywny udział, nie ma żadnego wpływu na przebieg ciąży, ani nawet na uznanie go ojcem przy porodzie, chce dziecko czy nie - jest skazany na decyzję matki, co prowadzi do takich sytuacji jak placenie alimentów na cudze dzieci kiedy sam może byc bezpłodny

•  

@weerwer: więc należy przestać uprawiać lewackie ble ble, że kobiety to empatyczne i mile anioły, tylko mówić, że są wyrachowane, cwane i zazdrosne, nic dziwnego że w czasie wojny światowej najokrutniejsze tortury stosowały kobiety np miażdżenie jąder, płeć empatyczna nie ma co

•  

@Ganicjusz: Ty chyba mówisz o jakichś skrzywionych relacjach. Normalnie kobieta cieszy się, gdy ojciec dziecka uczestniczy (na ile może) w ciąży, bo to daje jej wsparcie itd. Na przebieg ciąży to akurat nikt nie ma wpływu. A co do uznawania mężczyzny za ojca dziecka przy porodzie? No zaraz, ale o czym my mówimy? W normalnej sytuacji (a jest ich przeważająca większość) nikomu w ogóle coś takiego nie przychodzi do głowy. Nie wiem, czy Ty w ogóle masz jakieś doświadczenia w tym zakresie, czy tylko tak teoretyzujesz? Ja nie znam nikogo wśród znajomych, kto miałby takie podejście, takie problemy, takie myśli. I akurat to nie jest tak, że mam znajomych naiwniaków wychowujących nieswoje dzieci. Podobieństwo dzieci do ojców wyklucza takie sytuacje. Ty po prostu rozprawiasz o lekko patologicznych związkach. Masz taki, doświadczyłeś czegoś takiego?

•  

@Rumix24: ja widzę, że Ciebie nic nie przekona, żadne racjonalne argumenty. Jesteś zamknięty w swoich przekonaniach, które uznajesz za jedyne słuszne i nic do Ciebie nie dociera. Generalizujesz na podstawie pojedynczych sytuacji, bo jakaś cwaniara odrzuciła Twoje amory. Uważasz swoją matkę/babcię/siostrę/przyjaciółkę za nieempatyczną, okrutną i tępą Julkę? Bo skoro tak piszesz o kobietach to wynika z tego, że tak.

•  

Ty chyba mówisz o jakichś skrzywionych relacjach.

@weerwer: xD

•  

@Rumix24: I należy przestać uprawiać prawackie ble ble, że mężczyźni to tacy wspaniali bohaterowie ze skrzydłami husarskimi na plecach. Tylko powiedzieć, że są egoistyczni, tchórzliwi, słabi. Płeć honorowa nie ma co. Wbijanie butelek w pochwy - czyn bohatera w trakcie wojny.

•  

@Warcomx sam bym się wybrał z różową ale praca..

•  

@weerwer: tylko że mężczyzn nikt nie kreuje na aniołów, a wszędzie w mediach kobiety kreuje się na anioły i jeszcze mówią, że im źle gdzie w każdym aspekcie życia, a zwłaszcza społecznym mają łatwiej i lepiej

•  

@weerwer: Pytam czy w przypadku aborcji kobieta nie przechodzi tego również fizycznie?

•  

@resztynietrzeba: Oczywiście, że przechodzi.

•  

@Rumix24: No z tym lepiej np. w życiu społecznym to bym nie przesadzał. Np. normą u nas jest, że mężczyzna pracuje. A jeśli kobieta pracuje to jeszcze oczywistym jest, że prowadzi dom. Bo mężczyzna raczej nie odkurzy, nie ugotuje, nie pozmywa, nie upierze. Czy Ty to robisz?

•  

@weerwer: Właśnie, dlatego nie rozumiem dlaczego teraz używany jest termin piekło kobiet a wcześniej nie był. Oczywiście jest to napewno cięższe dla matki bo ona to w sobie odczuwa. Jednak jeśli chodzi o ten slogan to dotyczy on zablokowania prawa wyboru, a to przysługuje zarówno matce jak i ojcu, wiec nie jest to tylko piekło kobiet jak to sobie feministki przypisują.

•  

Narazie są granice otwarte. Napisz czy za miesiąc pojedziesz sobie do Czech.
      @Togira_Ikonoka: Ale ty masz świadomość, że sytuacja z koronowirusem to nie jest standard? Przed nim granice były otwarte od 89 roku i z końcem koronowirusa znowu będzie można sobie jeździć na skrobanki od słowacji po niemcy. Gadanie o aborcji przez pryzmat koronowirusa to robienie kurwy z logiki.

kobiety chcą to robić legalnie a nie kombinować.

No tak. Wyjazd do kliniki 5 km od granicy to nie jest kombinowanie. Tak jak kombinowaniem nie jest pojechanie na urlop.

•  

A do roku 89 granice były zamknięte. Skąd pewność ze to zamknięte granice to aberracja a nie na odwrót? Nie rozumiem co ma do tego urlop. Tego kombinowania jest za dużo. Okej ogarniemy w większości takie sytuacje. Ale po co ? Można to zrobić w sposób cywilizowany jak inne państwa. Można też być za ochroną życia w inny sposób niż przymus i kary.

•  

@resztynietrzeba: Oczywiście można kruszyć kopie o nazewnictwo. Tylko czy to jest najistotniejsze? O urażoną dumę męską, że nas pominięto w nazewnictwie? Nie chodzi o istotę problemu? O to, że w naszym państwie obowiązuje system ograniczający wolność jednostek i ten system jest jeszcze obecnie zaostrzany? A tak już poza tym, to fizyczny aspekt ciąży jest chujowy. Widziałem, jak kobieta męczy się w trakcie ciąży fizycznie i psychicznie, jaki odczuwa ból przy porodzie. Więc już nie ma co tak licytować się, czyje jest to piekło. Jako mężczyzna nie zazdroszczę kobietom, że to one rodzą. Nic miłego. Ciąża też nie.

•  

@weerwer: pewnie mi nie uwierzysz, ale tak robię to, przecież ładną dziewczyna ma obecnie życie na poziomie trudności samouczka w simsach 1,nawet brzydkie na tinderze maja bogatych czadow

•  

@Warcomx: Hola hola, akurat ty będziesz miał chuja do gadania, co najwyżej twoja dziewczyna może coś zdecydować. Nie wiadomo, czy w ogóle to dziecko będziesz mógł w ogóle wychowywać - po raz kolejny to tylko jej kaprys i decyzja. Na pewno za to twoja rola będzie polegać na "płać i zamknij mordę". Nawet jeśli po czasie wyjdzie, że dziecko tak naprawdę nie twoje.

Niby mógłbyś o swoje prawa powalczyć, ale po co? Przecież lepiej trąbić w klakson razem z babami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

ym rządzący już po prostu przegieli pałe. Nie mam dziewczyny, nie planuje mieć dzieci, ale jestem zwyczajnie wpiurwiony ta sytuacja i dziś idę wyrazić swoją frustracje

@TheXArczi: idź idź a jak będziesz wracał to weź mi piwo i duże frytki

@bodziodestruktor: w punkt - brawo
      niech sobie chodzą, trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi, do tego zawsze to jakaś interakcja z innymi ludźmi czego nam brakuje :)

•  

@weerwer: Oczywiście, że nic miłego i ja bardzo za to je szanuje i tez nie mam problemu z nazewnictwem. Wspieram po prostu rodziny a nie feministki, które z nienawiścią podchodzą do facetów, a reszcie normalnych kobiet robią wodę z mózgu. Warto sobie obejrzeć relacje z takich strajków, albo pójść i usłyszeć co one tam pierdolą za głupoty, część nawet nie wie o co walczy.

•  

@Rumix24: Jezu, tinder to nie jest cały świat, to jest wirtualna rzeczywistość. Życie realne wygląda inaczej. Ludzie mają różne życia, łatwe, trudne. Płeć niewielkie ma tu znaczenie.

•  

@Warcomx: Powaga? Są tacy którzy mają z takich mężczyzn bekę? jpdl( ಠ_ಠ)

•  

@resztynietrzeba: Problem dopuszczalności aborcji to problem rodzin. Protesty tego dotyczą, tak? Więc w czym problem?

•  

@weerwer: No właśnie niestety nie do końca, wybierz się i posłuchaj co one mówią. Chociaż może Ty inaczej to widzisz, każdy ma prawo do swojego zdania, no i nie chce mi się już o tym pisać :)

•  

@Warcomx: to w czym problem? Jedziecie do Czech i robią wam za 2klocki skrobankę. Bez zbędnego jebania

•  

@weerwer: problem w tym, że na tinderze to są dziewczyny, które codziennie mijasz na ulicy, to nie są jakieś kosmitki, które przyleciały z Saturna znaleźć tutaj chłopaka poprzez tindera, tak samo nazisci to byli Niemcy, a nie jacyś przybysze, którzy spadli z księżyca

•  

@Rumix24: No i co? Mijam te dziewczyny z tindera na ulicy. One mijają facetów z tindera.

•  

@kaspe: 1000przypadków na rok urodzeń z wadami genetycznymi to promil wszystkich urodzeń. Jak zwykle wszyscy rzucają się na protesty, gdzie ucierpieć może tylko mała garstka rodziców. I tak jak pisałem wcześniej. Co za problem zrobić to w podziemiu? Od zawsze tak się robi.

•  

@weerwer: a to, że przez tinder i inne rzeczy dzisiaj nawet brzydka i gruba dziewczyna ma wymagania z kosmosu

•  

@Rumix24: I co z tego? W rzeczywistości (nie tej wirtualnej) to wszystko jest korygowane:). Życie, to nie przed ekranem komputera, wszystko weryfikuje.

•  

@derigen90: no i statystyka mnie jakaś chroni? Ciąża pozamaciczna to 1% ciąż. Mojej żonie się przytrafiło. Staramy się o dziecko, nie jesteśmy już dwudziestolatkami. Po pierwsze boję się, że to się mi przytrafi i wtedy zamiast racjonalnie i spokojnie pomyśleć, czego chcę, to będę szukał po necie kliniki w podziemiu i brał kredyt, albo pozbywał się oszczędności. Druga sprawa - wady rozwoju płodu akurat częściej przydarzają się kobietom gorzej sytuowanym - bo zachodzą mimo późnego wieku lub np jednocześnie nadużywają alkoholu, fajek i niezbyt zdrowego stylu życia, zaburzającego replikację DNA. One nie znajdą pomocy w podziemiu. Po trzecie, zobacz co przyniósł podobny zakaz w Rumunii wydany przez tamtejszego dyktatora Caucescu. To chore. A 20 kobiet tygodniowo zostanie wówczas bez wyboru. Jak kogoś kościół przekona do urodzenia chorego dziecka z mniejszym stopniem wady typu ZD, to ok. Być może ja sam bym się zdecydował. Ale chcę mieć wybór razem z moją żoną i jako jej mąż i opiekuńczy facet w tym związku nigdy bym nie zniósł, gdyby ona musiała przejść przez tak traumatyczne przeżycie, jak urodzenie martwego zdeformowanego płodu. Jestem ponadto empatyczny i uważam, że żadna kobieta na to nie zasługuje. Choćby miało ich być 30 rocznie. Żadne też dziecko na to nie zasługuje, jeśli urodzi się w stanie agonalnym typu choroba kociego krzyku. To jest po prostu moralnie złe. Biorąc pod uwagę rozwój neurologiczny płodu i jego zdolność do odczuwania, z punktu widzenia etyki, aborcja płodu wywołuje mniej cierpienia niż hodowla zwierząt na skóry. Ale wystarczy uwierzyć w duszę, aby to podejście zmienić i narzucić całemu krajowi w najbardziej zamordystyczny i perfidny sposób. Pokazujący, że za nic ten rząd ma jakikolwiek proces legislacyjny. Wydaje sobie bzdurne rozporządzenia i wyroki. TO już nie jest demokracja. I niech każdy wyjdzie protestować o co tam chce. Ale to jest ten moment.

•  

@kaspe: ja jestem jak najbardziej za legalną aborcją w każdym przypadku, nie tylko jeśli życie dziecka czy matki jest zagrożone. Niech każdy decyduje za siebie. Co mnie obchodzi co ktoś chce zrobić ze swoim ciałem. Jego wola.

•  

@derigen90: no ja za legalną aborcją w każdym przypadku nie jestem, nie mam lewicowych poglądów, a mimo to, sposób w jaki to PiS odjebał mnie po prostu dobija.

•  

@bodziodestruktor: Z całym szacunkiem do Ciebie - mylisz się. Historia niejednokrotnie pokazała, że da się wymusić zmiany strajkami. Pokazała też nieraz że bierność krzywdzi ludzi.

•  

@kosaml: Ale strajkami, które miały konkretny cel i do niego dążyły. Ten nie ma żadnego, zwykła, chaotyczna prawie-napierdalanka. Przejrzyj sobie materiały jakie są na bieżąco wrzucane - Ziobro już zapowiedział, że się za nich weźmie + normalni ludzie wkurwieni blokowaniem miasta. To się skończy dużo szybciej, niż za 2 tygodnie

•  

@Warcomx: Warszawa zablokowana, pałować to lewackie bydło!!!

•  

póki w TV grzeje się temat Julek, a nie poważne obecnie sprawy.

@bodziodestruktor: Tu jest twój problem - nie rozumiesz, że nie ma poważniejszej sprawy niż wprowadzany stopniowo w Polsce totalitaryzm

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Warcomx: jako baba niesamowicie podziwiam każdego faceta, który stoi z nami w tym konflikcie. Bo to m.in. pokazuje, którzy są w stanie myśleć samodzielnie, a także mają odwagę. I jeśli masz takiego faceta kobieto, to dbaj o niego :)

•  

•  

@somskia: XD

Akurat kucom nie podoba się postawa RN, a przede wszystkim KB, który od przeszło 20 lat broni życia nienarodzonego, bo to wolnościowcy. Zanim się doda komentarz radzę zapoznać się ze stanem faktycznym.

Druga sprawa - jeśli mężczyzna wypowie się negatywnie nt. "Piekła kobiet" nagle spływa na niego fala krytyki, że mężczyzna nie może decydować w sprawie aborcji, bo nie on nosi dziecko w macicy, ale gdy głos zabiera celebryta przykładowo Dawid Podsiadło wtedy feminazistki dziękują za głos w tak ważnej sprawie XD

Pozdrawiam, albo nie pozdrawiam (skreślić niewłaściwe)

•  

@Warcomx: Masonie, ty chcesz zachodu i LGBT.

•  

@Warcomx: daj jej do przeczytania moze da ci wsadzic palca piesku

•  

@Warcomx: 100% racji!

źródło: media.makeameme.org

•  

@Warcomx: muszą wyśmiewać, bo innej broni nie posiadają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcą w ten sposób przekazać, że męski udział w tej "feminazistowskiej" akcji będzie wyszydzany, piętnowany, żebyś bał się przyznać i tego otwarcie nie popierał. Zwykły, prymitywny ostracyzm motywowany polityką. Szanuję, że się przyznałeś.

•  

@spidero: nikomu nie rzecze chorego dziecka dlatego trzeba je zabić. Ludzie wy sie czytacie?

•  

@spidero: czyli jezeli dziecko jest chore to trzeba je zabic?

•  

@Kaau: czy jak dziecko ma nieodwracalne choroby i prawdopodobnie urodzi sie martwe lub pozyje max rok glownie pod rurarami w szpitalu to trzeba je rodzic na sile? czy plod bez mozgu to jeszcze dziecko?

•  

@spidero Czy jezeli np dostaniesz wylewu i bedziesz sparalizowany to mam prawo przyjsc do Twojego pokoju i odłączyc wszystkie rury od Ciebie? Czy 'Ty' sparalizowany choc swiadomy to jeszcze Ty?

•  

@Kaau: widzisz tu juz wchodzisz na poziom etyczny, ale jesli mialbym byc NIEODOWRACALNIE calkowicie sparalizowany i byc roslinka to raczej nie chcialbym miec takiego zycia.

Powodzenia w wychowaniu takiego "dziecka"

źródło: wykop.pl