Wpis z mikrobloga

Taki obraz zapowiadanych na dzisiaj blokad miast w godzinach szczytu.


@Catmmando: nie rozumiesz na czym polegaja te protesty. One maja na celu #!$%@? reszty spoleczenstwa. Chodzi o to zeby uderzenie wladzy w jedna grupe spoleczna odbijalo sie zawsze #!$%@? calego spoleczenstwa a nie tylko tej grupy. To rodzaj szantazu wladzy. Grupa mowi "nie zadzieraj z nami bo bedziesz miec na glowie problemy z calym spoleczenstwem". Bo przeciez problemy ludzi w godzinach
albo będzie tak jak z taksiarzami, że ci, co nawet by ich poparli się wnerwili i już ich nie lubią xD


@Czill23: no niebardzo tak to dziala. Protesty albo sa sluszne spolecznie albo nie. W przypadku taksiarzy protest byl NIESLUSZNY spolecznie dlatego ludzie sie #!$%@? na taksiarzy. W przypadku orzeczenia TK protesty SA SLUSZNE i dlatego ludzie sie #!$%@? na wladze.

Protesty poza #!$%@? spoleczenstwa takze weryfikuja slusznosc samych protestow. Ludzie
@vimikel: Chodzi o czas, raz, że im dłużej protesty trwają, tym więcej ludzi może się zarazić. Dwa, że powinno się protestować przeciw władzy a nie przeciw zwykłym obywatelom.
@musztym: Ja nie mówię, że mamy pozwalać. Jestem zdania, że trzeba protestować pod siedzibami PiS (biura poselskie, domy posłów itp). Nie pod kościołami, i nie przeciw normalnym ludziom, bo w obu przypadkach można to wykorzystać przeciw protestującym. Trzeba działać mądrze i pragmatycznie. To PiS może coś tu zdziałać i to PiS ma najwięcej do stracenia.
@PyszneBuleczki: umiesz Ty czytać? Bardziej skuteczny byłby protest 10 tys ludzi pod siedzibą PiSu niż 10 rozproszonych protestów w całym mieście, kościołach i nie wiadomo gdzie. To, że wnerwi się zwykłych ludzi nic nie da. A to że pokaże się siłę i jedność tym na Nowogrodzkiej (bo to oni mogą coś zrobić) może coś dać.
@Catmmando: tydzień temu strajki jak były strajki rolników to ludzie jechali z nimi na równi z pisem. Jak są strajki kobiet w sprawie aborcji to wykop siedzi cichutko i popiera, bo trzeba #!$%@?ć wszystkich. Nie wymagajmy od użytkowników tego portalu zbyt wiele. Większość z nich powiela treści, które są przez większość uważane na dany moment za słuszne i tyle. Zachowanie stadne na wykopie ma się idealnie.
nie rozumiesz na czym polegaja te protesty. One maja na celu #!$%@? reszty spoleczenstwa. Chodzi o to zeby uderzenie wladzy w jedna grupe spoleczna odbijalo sie zawsze #!$%@? calego spoleczenstwa a nie tylko tej grupy. To rodzaj szantazu wladzy. Grupa mowi "nie zadzieraj z nami bo bedziesz miec na glowie problemy z calym spoleczenstwem". Bo przeciez problemy ludzi w godzinach szczytu przez to utrudnienie staja sie problemem rzadu.


@karer: Cooo xDD
To jest klasyczne lewicowe myślenie. Ja mam problem więc żeby inni przyłączyli się do moich prostestów muszę sprawić, że inni też będą mieli problem. No kurde już lecę xD.

WHAT THE FUCK IS WRONG WITH YOU?


@malani: ale to dziala wlasnie :/

Większość ludzi zamiast zrozumieć te protestujące kobiety zacznie się z nimi antagonizować, bo zamiast uderzać w winnych uderzają w zwykłych obywateli.


@malani: eee przeciez w tych protestach biora
ale to dziala wlasnie :/

eee przeciez w tych protestach biora udzial ZWYKLI OBYWATELE wlasnie.


@karer: nie. nie działa.

Nigdzie nie napisałem, że nie biorą. Problem w tym, że protestujacy nie przekonają do siebie ludzi robiąc coś takiego. Ba nawet Ci którzy są równie wk.wieni jak oni stoją przez nich w korkach. Nie przez rząd. Tylko przez nich bo protestować można tam gdzie jest władza.