Wpis z mikrobloga

Szanowni i Szanowne.
Poznajcie trolla władzy @crest Troll władzy jest oburzony protestami i hasłami jakie pojawiły się na murach. Oczywiście w w miniaturce postanowił ukazać dwie niezwykle szokujące. Tęczową flagę na pomniku i wielbienie szatana na drzwiach kościoła. Jaka szkoda... że oba nie miały miejsca w trakcie obecnego #strajkkobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Same drzwi zostały zdewatowane 28 lipca 2020 w kościele św. Michała Archanioła w Goleszowie. na któych wypisano tytuł piosenki zespołu Behemot. Natomiast flaga tęczowa na pomniku to akcja z 6 sierpnia 2020 Link2 No ale propaganda oburzenia być musi sączona, #60groszyzawpis pic rel nieprzypadkowy ze pisowskiego stocka, bo trollowi nawet nie chce się szukać materiałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam uzupełnić #czarnolisto Ha Tfu !

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polska #polityka #propaganda #tvpis #nagrodazlotegogoebbelsa #polska
Pobierz grubson234567 - Szanowni i Szanowne.
Poznajcie trolla władzy @crest Troll władzy jes...
źródło: comment_1603714306Xyn7jyd55jkpozxG9WjZyQ.jpg
  • 7
@grubson234567 chce tylko wszystkim pokazać jakim pozerem jesteś () Jedyne co potrafisz to obrażać innych użytkowników ze względu na przekonania i wiarę, pod przykrywką walki o równouprawnienie. Do tego hipokryzja pełną gębą, gdzie namawiasz innych, żeby uzupełniali #czarno ale sam mnie tam nie dasz, bo musisz ciągle mnie obrażać i komentować moje wpisy ()
Jedyne co potrafisz to obrażać innych użytkowników ze względu na przekonania i wiarę, pod przykrywką walki o równouprawnienie.


@crest: Ciągle mniej niż geniusz nad geniuszami Janusz Korwin Mikke który się oczytał głupot w internecie i zachęca do zabijania ludzi:
UchoSorosa - > Jedyne co potrafisz to obrażać innych użytkowników ze względu na przek...
Jedyne co potrafisz to obrażać innych użytkowników ze względu na przekonania i wiarę, pod przykrywką walki o równouprawnienie.


@crest: No rzeczywiście twój screen to udowadnia xD Urojenia masz tak mocne, że odleciałeś już na księżyc.

Do tego hipokryzja pełną gębą, gdzie namawiasz innych, żeby uzupełniali #czarno ale sam mnie tam nie dasz, bo musisz ciągle mnie obrażać i komentować moje wpisy ()


Co? XDDDDD