Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: @flajn: Dobra, część kierowców. Pomacha i potrąbi.
Ale jak to ktoś dobrze powiedział. Niektórzy odbierają dzieci, wracają z pracy do dzieci.
Mają jakieś obowiązki, pracę. Znajomy nie mógł dojechać na czas na drugą zmianę z powodu protestu.
Zaczynam odnosić wrażenie, że osoby, które wpadają na takie pomysły są niedojrzałe.

Do tego teraz na Wykopie widziałem zdjęcia zdewastowanych tramwajów. Denerwuje mnie to, że część osób wykorzystuje protest do swojej zabawy,
@Logan00: Ma to jakieś uzasadnienie, małe ale ma. Tylko tutaj było celowo blokowane całe miasto. Przecież miejsc spotkań było kilka w Poznaniu. Jedno, drugie, trzecie rondo skrzyżowanie. Już lepiej się skupić na jednym i dać ludziom omijać korki.
Jak widzę na streamie z Kaponiery, że kierowca Tira stał tam przez 1,5 h to mi aż się go szkoda robi.
Jest w pracy ograniczony tachometrem i musi stać tam przez tyle czasu.
@deusvult_: @Logan00: @flajn: A może tego się po prostu nie da zrobić inaczej przy takiej ilości osób, bo nie ma możliwości przy takiej ilości protestujących niezablokowania miasta.
I jestem w błędzie. Jakby mnie ktoś uświadomił to byłbym naprawdę wdzięczny.
@mudmen: Niestety, ale to jest jedyna forma protestu, która może wywołać reakcje na rządzie i społeczeństwie. Temat został już wielokrotnie przewałkowany - protestując w sposób nie przeszkadzający nikomu nic nie zmienisz. Żeby daleko nie szukać - protest nauczycieli - w momencie gdy zrezygnowali ze strajku stracili jedyną kartę przetargową. Zobacz w jaki sposób protestują górnicy, oni się nie #!$%@?ą w tańcu - zamknięte kopalnie, wjazd do biur poselskich posłów, zablokowane miasta