Wpis z mikrobloga

@COSMO85: nie ma takiej możliwości. I proszę o więcej kultury i szacunku, to jest wątek dla kulturalnych osób, cywilizowanych.
@OddajButa123: No i w czym to przeszkadza? Geniusz nie musi znać się na wszystkim dookoła, ludzie którzy znają się na wszystkim, nie znają się na niczym, on jest geniuszem socjologicznym, i na socjologii się zna, jest bez wątpienia autorytetem w tej dziedzinie. Takich właśnie ludzi nam potrzeba. Geniuszy, od kogoś musimy
@spere: XDDDDDD Od jakich polityków to słyszymy? Bo ja nie słyszałem jeszcze od żadnego.
I My, to znaczy kto? redakcja gazety słyszała coś od niektórych polityków, że jest źle, i będzie jeszcze gorzej?
Ja słyszałem od pewnych kosmonautów, że na księżycu to melina jest generalnie i nie ma się w czym kąpać, więc mieszkańcy się nie myją
@Kostikov: Ale dobrze rozumiem, że chcesz zaprzeczać, jakoby nie był to geniusz w dziedzinie socjologii?
Kompletnie nie rozumiem tej nietolerancji, nienawiści, skąd w was tyle jadu, co?
@Hissis: Jaki obecnie cel ma Kaczyński? Fala protestów która spowoduje wzrost zakażeń? To spowoduje pełny lockdown i #!$%@? tysięcy bizensów i poteżne osłabienie gospodarki. Z czego bedzie rozdawał te pieniądze? skończy się hajs na socjal skończą sie rządy Pisu
@spere: Nie wiem, czy jesteś świadom tego, że ten człowiek rządzi krajem od kilku lat, takich kryzysów i protestów też jakoś kilka bywało, co to wszystko przyniosło? NIC? xDD
@Partacze: Nie wiem, to trzeba by jego pytać tak szczegółowo, ale wątpię, że odpowiedziałby, bo ludzie nie chcą prawdy, nie potrzebują jej, oni chcą tylko zaspokojenia swoich prymitywnych instynktów, i zapewne nie zrozumieliby i tak odpowiedzi, więc spokojnie, poczekajmy, zobaczymy.
Takich właśnie ludzi nam potrzeba


@Hissis: oprócz tego zdania to zgadzam się że to geniusz. Mam do niego jedynie negatywne uczucia, ale potrafię zauważyć że trzyma od wielu lat władzę, manipuluje ludźmi i wygrywa wybory - geniusz polityczny. Osoby powyżej nie potrafią wyjść poza swoją nienawiść(dla mnie zrozumiałą) i spojrzeć chłodno na niego jako osobę sukcesu