Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PIS-em i Konfederacją. Nie popieram zakazu aborcji. Jestem ateistą.

Jak kibic zawsze przez lewicę, LGBT+, kolektywy, Antifę itp. byłem wrzucany do jednego wora (w każdym społeczeństwie znajdzie się dureń) z innymi. Niestety wrzucany do marginesu i zawsze obrażany.

Nie popieram protestów w takiej formie, gdzie jest agresja, akty wandalizmu, czy wyzwiska, protestujący często zachowują się gorzej niż kibice. Blokowanie miasta? Pewnie, szary kowalski ucierpi, czemu nie blokujecie rzeczy związanych z PIS, Konfederacją lub TK? Tylko utrudniacie życie zwyczajnym ludziom? Nie bardzo wyobrażam sobie walczenie o prawa kobiet (nie moje, zaraz wytłumaczę) razem z LGBT+ np. Margot, lewicą, kolektywami, Antifą itp.

Nikt nie porusza kwestii męskiej, tylko "piekło kobiet", a moje? Mężczyzny i ojca, który nie miał nigdy nic do powiedzenia? Decydujące stanowisko należało do kobiety. Mogliśmy mieć takie samo zdanie, ale ona zawsze mogła je zmienić. Ludzie zmieniają zdanie, podczas sytuacji ciąży tym bardziej (chodzi o sytuacje, które naprawdę wpływają na życie). Nie mówcie mi, że trzeba znaleźć odpowiednią kobietę, bo sami płaczecie później przy rozwodach itp. Ludzie zwyczajnie mogą zmienić zdanie. Sam chciałbym usunąć bardzo chory płód, a co gdybym mi siadła psychika? Oszalałbym? Chciałbym je zostawić? Ja jako mężczyzna mógłbym zmienić zdanie, a co dopiero kobieta, która nosi w sobie taki płód.

Nie rozumiem sytuacji, gdy maluje się po tramwaju, samochodzie obcej osoby, blokach, czy nawet kościołach. Nie lubię LGBT+, ale nie chodzę po klubach (na rynku, czy w okolicach) tego środowiska i nie maluje im po drzwiach, czy w środku.
Nie lubię Antify, ale nie szukam pustostanów, które często zajmują itp. Nie można niszczyć cudzego mienia. Transparenty, czy język to też przesada, rozumiem zdenerwowanie (sam jestem zły), ale nie przesadzajmy. Protesty same na siebie kręcą bicz, bo denerwują zwykłych obywateli.

Jako kibic nie wyobrażam sobie też niszczenia pomników, zabytków, murali, w jakim to celu?
Jako kibic przez lata byłem wyzywany, mieszany z błotem, prowokowany przez Antifę, LGBT+, czy lewicę. Gdy policja nas pałowała (zdarzało się, że nie z naszej winy), to lewica piała z zachwytu. Nie dziwcie się teraz, że najbardziej zagorzali kibice wolą siedzieć w domu i nawet ateiści wolą bronić kościołów. Nie robię z kibiców świętych, przytaczam przykładowe zachowania wyżej wymienionych, czy ogólną niesprawiedliwość.

Dlaczego naszło mnie na ten "wysryw"? Przez parodię w #sejm z symbolami SS itp.
Tutaj podam przykład, jak ja byłem traktowany przez lewicę itp. organizmy. Nie jestem naziolem, ani faszystą, ale jedzie się po kibicach jak po psach za np.

Krzyż celtycki – forma krzyża, od wieków znana wyznawcom religii przedchrześcijańskich, w którym czteroramienny krzyż umieszczony jest w okręgu, symbolizującym celtyckie wianki, tzw. ruta. Współcześnie krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół katolicki jako religijny symbol chrześcijan.


Tzw. Salut Rzymski, który wielu z nas robi dla jaj, zapytacie czemu? Bo lewica krzyczy, że jesteśmy nazistami i faszystami. Wiele znanych mi osób zamawia też pięć piw itp. Salut Rzymski to też przywitanie prawicowców i to sprzed wojny, salutowały też kiedyś dzieci do flagi w USA (przed rozpoczęciem lekcji). Długo by mnożyć przykłady.
Oczywiście są też oszołomy, które używały/używały znaków nie dozwolonych (jednoznacznych), które wielu z nas potępia.

Więcej nie będę nudził i się nie rozpisuję do rzeczy... Wyobraźcie sobie kwik lewicy, kolektywów, szarego kowalskiego, czy Antify, gdybym jako kibic na meczu miał np. koszulkę z samą błyskawicą tzn. znakiem protestu kobiet.
Byłbym zwyzywany od faszystów, nazistów, przy okazji homofobów itp.
Terlecki (pfu) załatwił Was własną bronią.

PS. błyskawica symbol bohaterów? My jak używamy symboli bohaterów, czy symboli dwuznacznych, to jedzie się po nas jak po psach. Niestety nie ma podwójnych standardów.

#protest #krakow #polska #mirkohooligans #neuropa #4konserwy #sejm
  • 30
Protestujący powinni się cieszyć, że policja obchodzi się z nimi delikatnie (oczywiście czasem przeginają), bo z kibicami już dawno by pojechali i byłby koniec imprezy. Dobrze radzę wszystkim protestującym, zastanówcie się dwa razy nim czymś rzucicie, zwyzywacie policjanta, czy ubierzecie bluzę ACAB (za którą nie ma prawa Was nikt bić, ale bywa różnie).

Bluza ACAB to kolejny przykład. Kibic, który dostał pałką będąc w bluzie ACAB?
Tak, brawo, brawo policja! Protestujący w
? My jak używamy symboli bohaterów, czy symboli dwuznacznych, to jedzie się po nas jak po psach. Niestety nie ma podwójnych standardów.


@Reiter: To nie to samo. Polska prawica naprawde miziała sie do faszyzmu ( i takowych nadal zaprasza na marsze). Kobiety z protestów do naizmu nie. Wiec to nie ten sam kaliber manipulacji.
Zobacz sobie jak wygladały manifestacje narodowców jeszcze niedawno - hailowanie i spedy ku czci pogromu zydowskiego. Stad
szurszur - > ? My jak używamy symboli bohaterów, czy symboli dwuznacznych, to jedzie ...

źródło: comment_1603795161m8RiPp1h3MqkLUTKVZMy1e.jpg

Pobierz
@Reiter: Wrzucam bo sam pisales o salucie rzymskim robionym przez wielu dla jaj i maijacym nic wspolnego z getami fasyzstowskimi/nazisowskimi. Jak widac te zarzuty do skrajnej prawicy nie sa nieuprawnione, bo ma takie ciagoty od lat.
Gadka to dla jaj to tylko pijarowa zagrywka.
Ale skoro pisałes o kibicach to moge wrzucic flagi ze swastykami sprzed kilkunastu lat. Czyli to samo - uprawnienie do jechania po kibicach za takie gesty jest
@Reiter:

Jak kibic zawsze przez lewicę, LGBT+, kolektywy, Antifę itp. byłem wrzucany do jednego wora (w każdym społeczeństwie znajdzie się dureń) z innymi. Niestety wrzucany do marginesu i zawsze obrażany.

Jako socjaldemokrata byłem przez prawicę, Młodzież Wszechpolską, kiboli, Ruch Narodowy, PiS itp. wrzucany do jednego wora (w każdym społeczeństwie znajdzie się dureń) z innymi jako komunista, mason i Żyd. Niestety wrzucany do marginesu i zawsze obrażany.

Nie popieram protestów w takiej
@Reiter: co to za grożenie, co pokojowych kibiców można bić bo protestują? Masz sprany mózg. Nie popieram wandalizmu, ale całym serduszkiem popieram te protesty. Nie chcę żyć w kraju gdzie kobieta w ciąży z płodem z poważnym defektem będzie musiała chodzić 5 miesięcy w ciąży wiedząc, że urodzi martwe dziecko - nie widzę w tym sensu, nie widzę w tym rozumu. Każdy dojrzały emocjonalnie Polak powinien protestować.
@szurszur: ONR wielokrotnie zapraszał kibiców na marsze (różnego rodzaju) co tylko pokazuje, że spośród kibiców niewielu ludzi należy do takiej organizacji. Sam nie lubię skrajnej prawicy.
Pisałem o salucie rzymskim, który również wykonywała przedwojenna prawica np. na pogrzebie Dmowskiego i wcale nie chodziło o Hitlera. Myślę, że tym z ONR o to chodzi.

Wrzucaj śmiało te flagi, chętnie się od nich odniosę, bo znam klimat. "Kilkunastu".
Naziole? Żyjesz starymi czasami, gdy
@Bellie: > co to za grożenie, co pokojowych kibiców można bić bo protestują?

@Bellie: odniosłeś się do kibiców, teraz mi piszesz o protestach.
Policja gdyby chciała to by rozgoniła zgromadzenia protestujących, bo są nielegalne. Nie można od tak blokować ulic.
Do tego dochodzą akty wandalizmu, wyzwiska, obraźliwe banery, okrzyki itp. Zwyczajnie policja pobłaża protestującym.
@Reiter: nie popieram tych akcji, ale jak słyszę jakie bzdury opowiadają w tv - nagle planują pomoc dla niepełnosprawnych xDdd to płakać mi się chce z bezsilności. Ludzie protestują już kilka dni, a dalej zero rezultatu. Zamordysci ida w zaparte. Co w takim wypadku zrobić? Nikt nie wie. Ludziom puszczają nerwy - czego można się bylo spodziewać.