Wpis z mikrobloga

Gdzie dostać dobrą kocimiętkę

Mireczki Kociarze,
Nie mogę się trochę ogarnąć z tematem kocimiętki. Próbowałem różne specyfiki i raz od wielkiego dzwonu zdarzy się, że koty szaleją i są super zrelaksowane/ekstatyczne, ale najczęściej kompletna ignorancja. Większość ziółek w proszku nie działa, podobnie jak żaden ze specyfików w sprayu.

Na pewno dobry szał był z kocimiętką dodaną do tego zestawu https://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki_tunele_kota/catit/140178 , pamiętam że miała mocno miętowy zapach (moje koty w ogóle mega lubią zapach miętowy/mentholowy, co widać po wyjściu spod prysznica).

Nie wiem czy chodzi o świeżość produktu, czy może są jakieś różne odmiany kocimiętki?
Gdzie można dostać taką o mocnym zapachu? Co polecacie? Jedyna jaką mają w zooplusie to ta od Trixie, i ta akurat nie działa w ogóle.

#koty #pytanie
  • 8
@BajerOp: a dawanie kotom kocimiętki to coś złego? Nie wiedziałem. Wsypywałem do tego zalinkowanego masażera, bo wtedy się nim bawiły/ocierały o niego i mruczały, wydawały się zadowolone. Jaki problem? Własnej satysfakcji z tego nie mam żadnej, nie zależy mi
@BajerOp: No chyba jednak nie, bo po pierwsze, mi nie zależy żeby koty szalały dla mojej uciechy, tylko żeby się zrelaksowały (co ewidentnie widać). Po drugie, wóda dla dziecka raczej mało zdrowa, a czy kocimiętka dla kota jest niezdrowa? Nic mi o tym nie wiadomo.