Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#brakperspektyw #zakladanierodziny
Czesc, mam 25 lvl, a mój chłopak 26, jesteśmy razem niecały rok. Na początku naszej znajomości przypadkiem wyszło, że brzydzą go kobiety w ciąży, wystraszyłam się i sprostował, że jego przyszła żona będzie dla niego naj i jakoś wytrzyma te kilka miesięcy. Chciałam zerwać wtedy kontakt, bo po co ciągnąć coś co albo jest na chwile albo sprawi, że bede kiedys cierpiala, bo chcialabym kiedys miec swoja Rodzine(dziecko za minimum 5lat a najlepiej pozniej), a zamiast byc szczesliwa bedzie zle z moja psychika i bede w ciaglym lęku zamiast cieszyc sie. Obawiam sie ze spedze kilka lat z czlowiekiem, ktoremu potem sie odwidze. Wczesniej myslalam, ze dopiero sie poznajemy wiec po co o tym myslec, chlopak tez nie wie jeszcze czego chce, z nim tez nie rozmawialam o tym, bo go wystrasze, pomysli rok znajomosci temat dzieci wtf. Chodzi o to, ze nie chce wkladac energii i pracy, przede wszystkim uczuc w cos, co wskazuje na to, ze moze mnie skrzywdzic. Bylo normalnie ale jestem niepewna go przez to i az ostatnio robie mu "gównoburze" przez ta niepewnosc, gdy ją poczuje o jakies glupoty. Bardzo nie chce tak robic. Najgorsze jest to ze on jest taki, jak chcialam i fajnie sie dogadujemy. Nie wiem co mam z tym zrobic.
#niebieskiepaski czy Wy wszyscy tak postrzegacie kobiety w ciazy? Slyszalam od niektorych, ze wrecz ich kobiety promienieją.
Moze trafilam na jakiegos skrzywionego ?
Balabym sie ze moje dbanie o siebie wtedy staloby sie chorobliwe przez to.
Przede wszystkim jak to pisze, to mysle do czego doszlo. Jak wspolczuje nam kobietom tego, ze slyszymy cos tak okrutnego i ze to co sprawia, ze jestesmy kobietami zaczynamy traktowac w ten sposob, ze wybieramy miedzy maciezynstwem, a mezczyzna, boimy sie byc kobietami, zeby nie byc obrzydliwymi...jak to brzmi, kogo oni chca z nas zrobic.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f976a70c53de577b9aaf0ac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 11
OP: Pytanie do niebieskich dla ktorych ciezarne sa aseksualne. To co jak Wasza kobieta będzie w ciazy? Powiedzmy ze kiedys nastaje taki czas, ze chcecie juz zalozyc Rodzinę no i ustalmy, ze kobieta dba o siebie ładnie.

Co do tego, ze ciaza to tylko chwilowa zmiana w wygladzie..ale tak zyc z czlowiekiem przez 9miesiecy, ktory ma mnie za fujke?
No i po ciazy tez cialo juz nie jak przed. Nie wiem
@AnonimoweMirkoWyznania oj, wydaje mi się, że trochę za wielką wagę przywiązujesz do swojego wyglądu. Z wiekiem ciało zmienia się na gorsze, bo tu zwisa, tam siwe, tu zmarcha, tam łysieje, i nawet nie trzeba do tego ciąży, a jednak ludzie generalnie nie mają się wzajemnie za fujkę i się raczej z tego powodu nie rozstają. XD Trzeba oczywiście o siebie dbać, no ale w granicach rozsądku.
A najgorsze wizualnie są ostatnie miesiące