Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 603
@Cayar: Kaczyński się teraz żadną Konfederacją nie przejmuje. Jego okręt tonie i od kilku miesięcy zajmuje się tylko kryzysami w partii. Dzisiaj został bezpośrednio zaatakowany i musiał chronić się za strażą marszałkowską. Skala protestów jest wyjątkowa, a skandowane hasła nie dają wiele przestrzeni do interpretacji.
On się po prostu zwyczajnie boi i w tym strachu idzie w jedynym możliwym z jego punktu widzenia kierunku - cała naprzód. Bo w wieku 71
@drhab: Śmieszą mnie te teksty jaki to on jest niesamowity i przewiduje pięć ruchów do przodu. Dobitnie widać, że to stary zniedołężniały dziadek, zapieklony w swojej nienawiści. Jedyne co mnie przeraża to fakt, że idzie typowo na zwarcie, co oznacza, że raz zdobytej władzy nie odda pokojowo. O ile chce, żeby PIS oddał władzę to nie chce wojny domowej.
@drhab: czyli mówisz, że tydzień temu wszyscy byli posrani rekordową ilością zakażeń a teraz tysiące ludzi wychodzi na ulicę jakby pandemia nie istniała, a służba zdrowia działała jak w Szwajcarii, a tematem nr 1 i jedynym jest aborcja a nie zapaść szpitali, gospodarki i nieudolny rząd?

Nie wiem czy jest wielkim strategiem, ale jeśli miał ochotę przykryć #!$%@? i sprowadzić gniew ludzi nt. który dzieli Polaków od zawsze to dokładnie tak
Dalej uważacie, że Kaczyński to wielki strateg?

@drhab: wiesz co, biorąc pod uwagę zakupy policji na wiosnę: nadal jest możliwe, że właśnie o to mu chodziło i chciał wywołać coś w rodzaju wojny domowej. No zobaczymy co się wydarzy do końca tygodnia

Śmieszą mnie te teksty jaki to on jest niesamowity i przewiduje pięć ruchów do przodu. Dobitnie widać, że to stary zniedołężniały dziadek, zapieklony w swojej nienawiści.


@ktos1234: to
@JimNH777: Ludzie byli posrani w kwietniu. Teraz też są posrani (choć mniej), ale jednocześnie #!$%@? między innymi właśnie o to, że służba zdrowia nie działa jak w Szwajcarii i że nie wykorzystano czasu, który mógłby różnicę między Polską a Szwajcarią zmniejszyć. Rozumiem argument, jakoby protesty były wywołane specjalnie i jestem w stanie go przyjąć, ale nawet jeśli, to wymknęły się daleko spod kontroli. I tutaj genialność strategiczna Kaczyńskiego jest pod znakiem