Wpis z mikrobloga

Ojej, jak jej bojówki codziennie szczuły na LGBT to było tak fajnie, a jak teraz nieznani sprawcy szczują na Godek to nagle ratunku i dajcie ochronę. Myślę, że sąd powinien kazać jej udowodnić, że to o nią chodzi, przecież nie jest jedyną Kają Godek w Polsce, może protestującym chodziło o kogoś zupełnie innego? W końcu geje musieli udowodnić w sądzie, że są gejami, co według Kai jest proste, to pewnie ona nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pat1ryk: ja to rozumiem, ale nie zmienia to faktu że przeciągamy linę i nie powinny mieć miejsca groźby karalne. Jak ktoś mi zaraz wyskoczy z "ale Konfederacja/Braun/Korwin" to sobie przypomnijcie "ale za PO". Ale z zamówienia 2 ton węgla śmiechłem. XD
@Moted: w sumie zaczynam się denerwować na ludzi tak do tego się odnoszących. Powiedz mi proszę co złego zrobiła czy zrobiła coś nielegalnie? To nawet nie ona wydała oświadczenie, wtf?
Oczywiście podejście lewicy i wymazywanie takich rzeczy na osiedlu gdzie ktoś mieszka jest co najmniej niestosowne.

Aaaa i oczywiście jestem po stronie wyboru ws aborcji.
@nieocenzurowany88: Tak się nawojowała a partia zostawiła ją na pożarcie. Pawlowicz spakowana i wyjechała, Przyłębska w Niemczech, a Kaja została sama z tym gównem. I niestety musi poczuć na własnej skórze konsekwencje wpieprzania się do czyjegoś życia.