Wpis z mikrobloga

@Mehmet_arcimboldo: z kilkanaście lat temu ludzie mieli kompletnie #!$%@? na religię i patriotyzm. Szło się do kościoła bo inni chodzą, a poza tym wszyscy narzekali na księży. W kościele tylko czekało się na to żeby wrócić do domu na telewizję. Z patriotyzmem to już w ogóle były jaja, było dobrze jak na cały blok była jedna flaga, poza tym wszyscy uważali ten kraj za obsrany gównem i chcieli wyjechać za granice. Nawet skiny wolały white power i zwykle naziolstwo od żołnierzy wyklętych itp. Później nastały rzady POPiS, które zaczęły wałkować politykę historyczną, ale to wciąż była propaganda robiona pod klasę średnią. Teraz sebixy, które od razu w maju 2004 #!$%@?ły do UK, a od mszy woleli Polsat są niby nowymi krzyżowcami xDD. #polska #sebix #protest #krk #po #pis
  • 3
@Megawonsz_dziewienc: dzięki, btw tak się złożyło, że trochę dorastałem w mieście, a później przeniosłem się na taką typową wieś i bylem tym dziwnym bo właśnie załapałem się na propagandę PoPiS. Interesowały mnie powstania, wystąpienia przeciw komunie i generalnie uważałem się za patriotę. Parę razy prawie dostałem #!$%@? bo przychodziłem w koszulce z orłem, a tym zjebom kojarzyło się to z naszą #!$%@? reprezentacją.
A cała rozróba bo zabrakło kasy w budżecie i myślą jak oddać władzę i kolejnych wpuścić na minę dlatego odpalili protokół płodek+ odpowiednik protokołu 3% kiedy Korwin mówi o Hitlera i kobietach dlatego go trzeba trzymać w kazamatach