Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (25)

Zgłosiła się do mnie pewna firma i zaproponowała mi telefon za darmo. W zamian za to miałem na Mirko zareklamować jakiś flagowy telefon. Oczywiście odmówiłem, bo jestem skromny i mam silną wolę. Tak silną jak procesor najnowszego Apple iPhone 12 super nowoczesnego, dostępnego w 5 kolorach!

#prestizowygruz #heheszki

odpowiedzi (57)

Dzieńdoberek. To znowu ja, autor wczorajszego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/53813455/27-lat-na-karku-brak-pracy-od-2-miesiecy-zamkneli-/

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za odzew - WOW! Nawet nie wiecie ile dobrych osób jest na wykopie, aż serce rośnie widząc takie dobro. Dostałem namiary gdzie mogę wysłać CV, paru wykopków zasponsorowało mi śniadanie, nawet nie wiecie jak mi było głupio.

Dzięki Wam uświadomiłem sobie, że to chyba początek nowego, lepszego czasu. Chciałbym Wam się odwdzięczyć i dlatego pomyślałem, że mogę zainteresowanym udzielić lekcji szachów.
    Gram w szachy od dziecka, to jedyne co umiem i co mogę "sprzedać" aby chociaż trochę zarobić na życie/utrzymanie. Nie chce być żebrolem, chce zapracować na pieniądze. Wiecie, Gambit Królowej te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poziom od początkujących, nauka ruchów do średniozaawansowanego grania (powiedzmy ranking 1700 na chesscom; sam mam 2 kategorię). Koszt godziny do uzgodnienia (30zł?), może jakieś pakiety ze zniżką za wykup paru lekcji.
    Chcę coś zrobić ze sobą, zobaczyłem w jak "złym" miejscu się znalazłem w życiu.

Pozwolę sobie w komentarzu zawołać plusujących ostatni wpis ponieważ tam już nie można przebić się przez komentarze (WOW!).

Szczere dziękuję za wszystkie rady, pocieszenie - tak po prostu, z całego serducha! Wykopki, dobrzy z Was ludzie. Zapraszam chętnych PW

#gorzkiezale #polska #praca #koronawirus #szachy
    pokaż całość

odpowiedzi (97)