Wpis z mikrobloga

Mireczki w co byście dziś weszli najlepiej? Myślicie ze Narodowi Czempioni (lub reszta) spadną jeszcze dużo niżej? Mnie kuszą następujące spółki:
PKOBP po <19,8
AMREST po <14,3
CDPROJEKT <340
GRODNO <9,50
PKNORLEN <38
PKOBP <20
PZU <20
#gielda

Jeśli uważacie ze spadną jeszcze dużo niżej to podzielcie się przypuszczeniami co do waszych poziomów nowego dna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymajcie się tam na tej bananowej!
  • 15
@HighFlyingBird: myślę, że o spółkach SP trzeba zmienić myślenie... nigdy do tej pory nie było tam takiego politycznego ryzyka i drenażu budżetowego, ja tego trochę kupiłem jak myślałem, że jest tanio, ale teraz uważam, że to był błąd i perspektywie roku to tam będzie straszna dupacja, tak myślę.
@trinitron: no właśnie też mam mieszane uczucia co do Czempionów, ale z drugiej strony fundamenty mają marmurowe, jak bardzo może ich rząd jeszcze #!$%@?ć xD chociaż to samo mówiłem przy PKOBP i PZU za 25, 24, 23 i tak dalej ;) ale upaść nie upadną, zwłaszcza PKOBP - a taki Deutsche Bank np zaskoczył wynikami za Q3 (wiem, że nie ma porównania, ale może być pattern) - jak bardzo sasin może
@koteksra1: Pojawiają się głosy (szacunki) o sprzedaży 20mln kopii w pierwszym roku od premiery, myśle, ze globalny lockdown może te liczby tylko zwiększyć. Licząc po 200zl za kopie w pierwszym roku, to dałoby 4mld zł przychodu w rok - czy to jest już w cenie? Ciężko stwierdzić, aktualne C/Z wynosi 130~ więc z jednej strony mocno nadmuchane, ale z drugiej, w perspektywie powyższego przychodu i ewentualnych dalszych zapowiedzi myśle, ze jest