Wpis z mikrobloga

Kurde jestem kurierem i znalazłem dzisiaj portfel na Ursynowie. W srodku btl dowód osobisty dzięki czemu udalo mi się namierzyć właścicielkę na fejsbuku. Ustalilismy miejsce spotkania i pojechałem podrzucić jej ten portfel. Wszystko byłoby ok gdyby nie to że babka jak do niego zajrzala to powiedziała ze w portfelu były pieniądze. Na początku udawalem ze nie wiem o co chodzi ale jak mnie postraszyla policją to oddałem jej również pieniądze. Pamiętajcie mireczki ze warto zawsze być uczciwym. Dobro wraca ()
#czujedobrzeczlowiek
  • 38
@AlfredoDiStefano kiedyś znalazłem kartę - cyk telefon do banku i zastrzeżenie. Karta do kosza i elo. Parę dni później telefon od właścicielki - nie wiem #!$%@? z jakiej paki miała mój numer, ale darła na mnie ryja że nie próbowałem jej odnaleźć ani nic i teraz musi czekać na nową kartę :)))) jedyna karma jaka wraca to jak pies Ci #!$%@? dywan zaspawa następnym razem jak znajdę to będę królem ząbki do
Ja tez moge sie pochwalić dobrym uczynkiem. Dzisiaj będąc w galerii znalazlem 200zl, zaraz obok siedzial jakis dzieciak i plakal, a ze byl bez rodzicow zapytalem sie co sie stalo, a on, ze mama dała mu 200zl i on je zgubil, wiec zeby mu nie bylo smutno dalem mu 40zl z tych 200 co znalazlem. Od razu humor mu się poprawił. Mam nadzieje, ze dobro wraca.