Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ważył ktoś koło 70 kilo przy 165,ile jadlyscie na redukcji? Schudłam już 10 kilo, jadłam cały czas 1800 kcal, sporo jeździłam na rowerze (100-200km tygodniowo) i to były moje jedyne ćwiczenia. I teraz stanęło na tych 70 i od 3 tygodni stoi waga i nie wiem czy zmniejszać kalorycznosc, nie chce też przesadzić w druga strone :( Chce dodać ćwiczenia ale jestem niezdara i w moim przypadku to chyba strata czasu bo i tak nie wykonuje nic dobrze... #dieta #odchudzanie #cwiczenia #mirkokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f99aabe0860c8092cf491f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
Normalnym jest, że czym więcej schudniesz tym jest trudniej zrzucic. Jednak, z tego co mówisz, jedynym wyjaśnieniem jest, że coś źle liczysz, lub dieta jest bardzo źle zbalansowana. 1800 to mało, na bank powinnas mieć deficyt i chudnac, szczególnie, że to wciąż 70 kg, czyli sporo dla kobiety, przy tym wzroście.
"Cwiczenia" do chudniecia to bieganie, rower lub inne aeroby, nigdy nie są strata czasu. Powodzenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: a nie jest po prostu tak, że ze względu na porę roku i pogodę po prostu przestałaś jeździć na rowerze? I teraz masz taką samą podaż kcal jak miałaś, a zużycie niższe - albo obetnij kcal, albo dołóż aktywność która zastąpi rower, np skakankę.
@AnonimoweMirkoWyznania: przy 159cm i 1800kcal mi leciała waga, mimo, że zaczynałam z wagą 60kg i prawie nie uprawiałam sportu.

Jesteś pewna, że dobrze liczysz?
Używasz wagi spożywczej czy miary na łyżki, szklanki i garście? Bierzesz pod uwagę każdą kropelkę oliwy do smażenia?
Nie robisz "dnia luzu" raz na tydzień gdzie nadrabiasz wszystkie spalone kcal na tygodniu?
Inna sprawa to sport - możesz przejść 10km w 15h albo w 3h i to