Wpis z mikrobloga

Wykopki. Proszę o szybką odpowiedź. Właśnie zostałem dodany do statystyk. Wynik pozytywny no i standardowo mam kwarantannę. Totalnie się na to nie przygotowałem. W sensie nie wiedziałem, że tak szybko mnie rozłoży.

Że względu na fakt, że przebywam teraz w miejscu gdzie nie mam nikogo bliskiego czy ktoś w Łodzi zna sposób żeby zrobić zakupy do domu przez internet?
#koronawirus #covid19 #sarscov2 #lodz
  • 36
@JerryManson: poszukaj na lokalnych grupkach na fejsie, często tam ludzie oferują pomoc ze zrobieniem zakupów ʕʔ ewentualnie czatuj na stronie frisco czy ktoś nie anulował dostawy albo może maja jakieś wolne godziny
@uytx: "Glovo dostarcza produkty na terenie Twojego miasta w ciągu mniej niż godziny. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się dostawą na wskazany adres.
Jakie produkty dostarczamy? Ładowarki, koktajle, codzienne zakupy, jedzenie z restauracji...
Dosłownie wszystko, co przyjdzie Ci na myśl! Przywieziemy Ci dowolną rzecz na terenie Twojego miasta, w czasie liczonym w minutach." Takie info na ich FAQ, dostarczą wszystko na to wychodzi
@NeutralnieDlaBeki no o fajki się nie martwię, bo chwilowo nie mogę palić. Tak mnie męczy kaszel, że sam z siebie rzuciłem je. A gorąca wodę to nie tylko w czajniku mam i w kranie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chyba każdy trzyma na czarna godzinę
@HetmanPolnyKoronny @Leniek @Piz-dur Dziękuję ślicznie Wam za propozycję, już mam 90% rzeczy załatwione. Praktycznie wszystko przez glovo, rodzice specjalnie jadą też mi podrzucić kilka pierdół. Chwilowo umieram i jedyne czego pragnę teraz to zasnąć i przespać noc, bo ostatnia to była męczarnia. Głównie strach, bo czekałem na wynik testu, ale w sumie po otrzymaniu go i rozmowie z lekarzem rodzinnym trochę się uspokoiłem. Jak wyzdrowieje to nie zapomnie o Was :3 coś
Jak wyzdrowieje to nie zapomnie o Was


@JerryManson: ja wyzdrowiejesz to polecam oddawanie osocza dla chorych! Trzeba w tym #!$%@? kraju dopłacić do interesu, ale jednak robi się dobrą rzecz