Wpis z mikrobloga

To nie jest tak, że przez blisko tydzień dzień w dzień chodziłam protestując po to żeby jakaś pani ustawiała sobie postulaty pod karierę polityczną jednocześnie robiąc czarny PR tym którzy dawali z siebie wszystko przez te kilka dni. Zgaduję, że większość z setek tysięcy ludzi którzy dołączyli do tego spontanicznego strajku obywatelskiego myśli podobnie jak ja.
@TurboJaszczomp ale właśnie czemu w ogóle "lewica"?
Nigdy nie uwazalem się za lewicę (raczej przeciwnie) natomiast mocno popieram przywrócenie kompromisu aborcyjnego. Czy mam rozumieć, że muszę teraz od razu popierać całą litanię postulatów z dupy tej pani oraz w następnych wyborach głosować na lewicę? Bo inaczej dla mnie w tych protestach miejsca nie ma?

@marv0oo dramat
@oslet: @Phyrexia: też jestem zwolennikiem kompromisu i to mnie odrzuca, te postulaty, za dużo agresji i zachowanie jakby nagle całe oburzone społeczeństwo je w 100% popierało. Stosunek do Hołownii który może przełamać duopol partii to już kompletna porażka. Bardziej chodziło mi o to że mogli wybrać kogoś kto pokazałby że lewioca to nie tylko margoty, antifa czy inne feministki każące każdemu #!$%@?ć kto jest na lekkie prawo od nich