Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Fajny ten amazon ale dopóki będą dostarczać pocztą polską to ja dziękuję i jednak wybieram allegro z bezproblemowymi paczkomatami. Paczka zamówiona w piątek, we wtorek status że wydano do doręczenia po czym poczta postanowiła cofnąć paczkę i do tej pory siedzi na WER Wrocław. Support amazonu prowadzi śledztwo a ja czekam( ͡° ʖ̯ ͡°)

#amazon
  • 2
@przemmek113: a ja cokolwiek jest wydane poczcie z amazonu, otrzymuje bez najmniejszych problemow. Powiem wiecej, uwazam ze ta forma jest lepsza od jakichkolwiek kurierow.
Jak gosc mnie nie zastanie wiezie to na poczte na rejon i spokojnie sobie odbiore w dogodnym czasie. A wszelkiego typu dhle dpd i inne wynalazki, albo #!$%@? sasiadowi, ktory niekoniecznie bedzie mial ochote sie podzielic, albo jakis parcel shop na drugim koncu miasta, czy tez sortownia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurpleHaze: okej, w momencie jak już jest w rękach listonosza (czy tam kuriera pocztowego) to rzeczywiście jest to lepsze niż dhl czy dpd ale ile tych paczek ginie po drodze to jest dramat, nigdy mi się nie zdarzyło żeby dhl mi zgubił jakąś paczkę. A to wszystko i tak stoi 3 poziomy pod inpostem