Wpis z mikrobloga

Zapraszam na prelekcję Jakuba Pokojskiego pt.: "Dzieje husarii w Polsce" która miała miejsce 19 października 2020 roku. Odbyła się z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Historycznego - Oddział Katowice / Koło Dąbrowa Górnicza w WSB Dąbrowa Górnicza

Link do znaleziska - Dzieje Husarii w Polsce

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach.Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem.Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają Ci się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #zainteresowania #swiatnauki #youtube #husaria #finanse #wojsko #militaria #polska #wojskopolskie
Pobierz
źródło: comment_16040483430DAdsChfqfMOxQ0cPqblUf.jpg
  • 34