Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki,
    Ustawiłem się z laską z tego facebookowego Tindera. Laska najpierw napisała, że się spóźni 20 minut (o godzinie spotkania, więc już czekałem), potem kazała mi przyjść w inne.miejsce - oddalone 20 minut od ustalonego miejsca spotkania xD to jej napisałem, że to nie ma sensu i wypierdalam.
    No i wypierdoliłem.
    Ona potem jeszcze coś z wyrzutami, jakbym zrobił coś złego.
    Postąpiłem z rigczem, czy zjebałem?
    #tinder
    #randki
    #przegryw
    #logikarozowychpaskow
    #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

trądzik od 12 roku życia ( teraz 18 lat )

6 lat leczenia, branie izoteku 1,5 roku, a oto efekty

całe gimnazjum...zjebane
    całe liceum...zjebane
    całe życie...zjebane

pokaż spoiler NORMIK : PRZECIEŻ TO TYLKO PRYSZCZE BRO TO NORMALNE W TYM WIEKU, NIKT CIE NIE OCENIA BRO TO TYLKO W TWOJEJ GLOWIE BRO

#przegryw #depresja #fobiaspoleczna #tradzik #izotek #spierdolenie
    pokaż całość

odpowiedzi (110)

Spotykam się z laską z #tinder w sumie to z nudów zacząłem niedawno przerzucać w lewo i w prawo bo nie miałem co robić ¯_(ツ)_/¯

Pisaliśmy przez tydzień na whattsapie no i wczoraj się spotkaliśmy, dziś również, wszystko zamknięte przez covid także została opcja spacer po południu po pustej starówce, mega klimatycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszy raz od dłuższego czasu czuję że faktycznie dziewczynie podoba się moje towarzystwo, mega rozgadana i sama ciągle pyta o mnóstwo rzeczy. Wczoraj odprowadziłem ją po trzech godzinach chodzenia pod dom i już mówię że w sumie bym leciał a ona sama mnie wyciągała żebyśmy jeszcze gdzieś poszli i porozmawiali, a dziś od rana parę wiadomości ze w sumie ma wolne popołudnie i może się spotkać bo męczy ją siedzenie w domu a wczoraj było super ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i też 3 godziny sobie po lesie spacerowaliśmy

pokaż spoiler Jestem przegrywem normikiem więc w sumie fajna odmiana szarej codzienności

Trzymajcie kciuki żebym tego nie spieprzył ech
    pokaż całość

odpowiedzi (30)