Wpis z mikrobloga

@Waderra: ja nie jadlem ziemniakow od czasu wyprowadzki od rodzicow, wiec troche lat juz minelo, ale ostatnio jak skminilem skillsy do obierania ziemniakow nozem to milo jest zjesc schabowego z ziemniakami i mizeria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale ja bardzo lubie dania azjatyckie, wiec glownie ryz, pozniej makarony, ale ziemniaki z ognia tez dobre, za gnoja sie robilo, tylko koniecznie posolic trzeba
@brakloginuf: Proszę. Mam też drugą historie o robakach z dzieciństwa: wiosną czy tam jesienią, gdy mama z babcią ogarniały coś w ogrodzie i paliły suche liście i gałęzie, wzięłam starą patelnie i podgrzewałam na niej mrówki. Do tej pory pamiętam jak wykręcały im się nóżki od gorąca :/
@brakloginuf: Proszę. Mam też drugą historie o robakach z dzieciństwa: wiosną czy tam jesienią, gdy mama z babcią ogarniały coś w ogrodzie i paliły suche liście i gałęzie, wzięłam starą patelnie i podgrzewałam na niej mrówki. Do tej pory pamiętam jak wykręcały im się nóżki od gorąca :/


@kvoka: moj wujek za to przeprowadzal operacje roznym insektom, bral deske do krojena, robaka, nozyk i robil mu sekcje zwlok ( ͡