Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie należy notorycznie pomagać kobietom, ani wiązać się emocjonalnie z kobietami, z którymi nie uprawia się seksu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jak kobieta nie chce seksu z jakimś facetem, to znaczy, że nie uważa go za dobry materiał genetyczny, jak kobieta nie uznaje samca za dobry materiał genetyczny, to go nie szanuje, przestrzega go wtedy tylko w kategoriach, na teraz z niego jest jakaś korzyść. Jedyny dowód, tego, że kobieta darzy samca jakimkolwiek szacunkiem jest to, że raz na jakiś czas daje mu dupy. Jak kobieta nie uzna samca za wartościowy materiał genetyczny, to nigdy nie będzie go szanować. Z punktu widzenia kobiety wartościowy samiec, to samiec z dobrymi genami.

  • 8
@Osowa22: Ja miałem z kolei takie sytuację,że spotykałem dziewczyny z dawnych klas,które mnie traktowały dosłownie jak śmiecia i na mój widok uśmiechały się,wpatrywały przez długi czas,puszczały oczko itd.Gdyby to były normalne dziewczyny,które by mnie szanowały w tamtym okresie,to pewnie bym podszedł i się przywitał,a tak to obracam się i udaję,że nie znam jak jakaś chce się przywitać.Nie wkładam wszystkich do jednego wora,ale uważam,że jak się chce być z kimś w porządku