Wpis z mikrobloga

No halo, chciałam tylko powiedzieć, że to jest #protest NAS WSZYSTKICH i to, że każda z grup ma jakieś swoje postulaty nie znaczy, że wszyscy musimy je wszystkie popierać. Ważne, że mamy jeden wspólny cel i nie zgadzamy się na dyktaturę - a poparcie lub jego brak dla różnych pomniejszych celów poszczególnych grup możemy wyrazić, oddając głos w przyspieszonych wyborach, do których mam nadzieję, że już niedługo dojdzie. Dlatego dzisiaj na spacer po #katowice zabrałam ze sobą taki oto transparent. Trochę się już zdążył rozmoczyć na deszczu, ale to nic, jutro zrobię nowy. Dziękuję wszystkim, którzy też mają dosyć i aktywnie uczestniczą w protestach w całej Polsce - przywracacie mi wiarę w ten naród! ()
Pobierz uczalka - No halo, chciałam tylko powiedzieć, że to jest #protest NAS WSZYSTKICH i to...
źródło: comment_1604090088JUFxgGA6SpXsTcRGStNl5v.jpg
  • 4
@uczalka: też mnie #!$%@?, że zaczynają się postulaty LGBTQWERTYRTVAGD . Seryjnie, z abonamentem TV na czele. Dodatkowo jakieś głupie pindy wrzeszczą, że faceci mają spierdzielać, bo one se same poradzą.
Ale jestem świadom, ze to jest element zewnętrznej gry i tej szansy nie można zaprzepaścić.
@uczalka: ja sie tylko zastanawiam....bo tak na prawde chodzi o to aby nie zaostrzyli prawa aborycjnego - i jezeli na tej plaszczyznie rzad postanowi jednak, ze nie bedzie zaostrzac, ale LGBT i rolnicy i taksowkarze i kto tam jeszcze protestuje nie otrzyma tego co chca to co? - to co wtedy bedzie? - no rzec by mozna, ze maja oni prawo sie wkurzyc, bo tylko jeden temat zostal rozwiazany. A zakladam,
@uczalka to było pewne że do protestów dołącza grupy które całą ta ustawa nie dotyczyły.. Antifa, która jedyne co robi to zadymy, skrajna lewica itp. A to będzie tylko działało na niekorzyść kobiet. Nikt nie będzie brał poważnie tłumu który idzie przez miasto i robi zadymy. Lepiej by wyszło dla kobiet jakby odcinały się od tych skrajnych grup i skupiły się na zmianie prawa aborcyjnego, jak dojdą jakieś postulaty Lempart czy innych