Wpis z mikrobloga

Gdy protestowano w obronie sądów, to słyszałem, że tam sami emeryci, więc to pewnie protestują byli UBecy i postkomuna.

Gdy protestowali przedsiębiorcy, to słyszałem, że normalni ludzie w tym wieku to o tej porze są w pracy, więc to pewnie jacyś opłaceni protestujący.

Gdy teraz protestują młodzi, to słyszę, że dzieciaki to nic nie wiedzą o życiu i powinny siedzieć w domach i się uczyć.

To ja mam pytanie - w jakim wieku trzeba być w tym kraju, żeby można było protestować?

#polska #protest #aborcja #neuropa #koronawirus #4konserwy
Pobierz rzep - Gdy protestowano w obronie sądów, to słyszałem, że tam sami emeryci, więc to p...
źródło: comment_1604131081oyaV0s91IN9YViGHe9LdAO.jpg
  • 30
Jesteśmy potomkami ludzi, którzy przeżyli, bo się nie wychylali i taką też mamy mentalność.


@mlodedrwale: pamiętam taki jeden wspaniały post

ktoś zaczyna sprzątać chodnik na osiedlu w usa: ooo, dziękujemy panu, jest pan dobrym człowiekiem, senk ju
ktoś zaczyna robić to samo w polsce: ale jak to samemu sprzątać, a zgoda urzędu gminy jest? ciekawe co on z tego ma? pewnie złodziej...
@rzep: to chyba chodzi o zamierzony efekt protestu, czyli jeżeli to tylko chodzi o to żeby morawieckiego zastąpić budką to istnieje duża szansa że protesty są dęte i ludzie są tylko wykorzystywani żeby ich emocje zamienić na etaty kogoś innego
@rzep: KOD upadł, bo był bardzo mocno upolityczniony (w sumie od samego początku chyba). Obecny protest też powoli zaczyna być przejmowany przez polityków którzy chcą ugrać kapitał polityczny na rozgoryczeniu społeczeństwa.

Dla nich to jest darmowa wygrana. Ludzie nie będą głosować za, tylko przeciw pisowi. Nawet nie będą musieli wiele obiecać. ¯\_(ツ)_/¯

W sumie pis też wygrał dlatego, że ludzie mieli już dosyć po. I tak się żyje powoli w tej
@rzep: W żadnym. Polska mentalność - masz się nie wychylać, żyć swoim życiem i sąsiada i nie robić nic więcej oprócz pracy. A jak masz czas na jakieś pierdoły, protesty, to pewnie masz nieposprzątane w domu i tym się lepiej zająć.