Wpis z mikrobloga

@Tratarara: nie chciałem nic sugerować, xcadey jest na jedną stronę, którą mogę mieć mocniejszą, ale ogólnie wyglada to znośnie. Pojeżdżę dłużej, żeby zebrać trochę przykładów do porównania i pewnie ustawię przelicznik w xcadey na 96%

@mmichal: Już ze 2 razy go polecałem. Najtaniej był za 750 zł. Pojawiają się aktualizacje, na fb odpowiadają na problemy. Przy obecnej cenie $ to warto się zastanowić na Inpeakiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DejwiD: mam direto XR i właśnie poluje na xcadey, na dzień dzisiejszy wersja dla mnie to 289$, zobaczymy co będzie na BF i 11.11
@89neo: a ja wziąłem 105 a korbę mam ultegry. Wyszło taniej. Trudno zwrócić uwagę, że coś się nie zgadza. A teraz chyba w ogóle zdejmę pomiar mocy, niech sobie do wiosny leży w cieple
też mam ultegre r8000, z 105 będzie pasować?


@89neo: mam dokładnie taką samą konfigurację. Wszystko jest plug&play ;) jedyny problem jest z ramami, które maja tylny hamulec na dole trojkata, a nie na górze. Ale takie pseudo aero rzadko się zdarza.
@westu: ¯\_(ツ)_/¯ dla mnie technikalia korb to czarna magia, co tam pasuje, a co nie. Ale wcześniej jeździłem z xcadeyem na korbie pozagrupowej rs500 i jedyna różnica to był q-factor, który różnił się o dosłownie 2mm i w żaden sposób nie przeszkadzał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DejwiD: mam tam samo u góry , coś czuję że masz btwina? Ja mam ultre 920 i direto XR w domu, jeździsz na dołączonym zacisku od nich? Ile i jakie masz podkładki /wkładki w trenażerze od strony kasety, bo cuzje że napęd chodzi za głośno? Bo wg instrukcji jakbym miał dać tak jak oni sugerują to kaseta by była bardzo daleko od przerzutki.
@89neo: mam van rysela ultra rcr, czyli chyba bliźniacza konstrukcja. Z tego co kojarzę, to nie było potrzeby dorzucania podkładek, ale idealnie nie jest. Ja jeżdżę tylko w erg, wiec mi to nie przeszkadza. Zacisk planuję wziąć z mavicow, bo ten od elite wydaje się słaby. W przyszłym tygodniu mam plan to wszystko ogarnąć wraz z montowaniem rocker plate’a. Btw tez Ci trochę pływają 3 najmniejsze koronki?