Wpis z mikrobloga

@Panczenisci: zaskoczę Cię, ale są osoby, które mają coś więcej do zaoferowania niż agresja. A co do tego argumentu o "niszczeniu mienia i paraliżowaniu miasta" podczas strajków to pozwól, że się nie odniosę, bo to już było tyle razy przerabiane, że aż szkoda czasu na pisanie xd serio dziwi mnie, że jeszcze są osoby, które ten argument stosują xd ale spoko, żyj tam sobie w swoim świecie gdzie masz bekę z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lady_katarina: oczywiście, że masz niewiele do powiedzenia bo rzeczywistość isch zweryfikowała. W temacie margota niszczącego czyjaś mazdę też się pewnie nie wypowiesz bo co tu dużo mówić. Taki już świat lewicowców. Przyklaskuja tym, co krzyczą najgłośniej a niewygodne fakty omijają z ustami pełnymi wody. Co do smutku to cóż...jak sam termin #bekazlewactwa wskazuję to mam świetna rozrywkę oglądając nagrania z manifestacji gdzie "niezłomni" lewicowcy uciekają w popłochu niemiłosiernie bluzgajac przy tym.
@Panczenisci: XD ehhh te powtarzające się, słabe argumenty typowe dla pisowskich trolli...nie pozostaje mi nic jak tylko pogratulować sprzedania swojej godności za kilka złotówek wpadających za wpis na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD jeszcze brakuje tylko kometarza "nie jestem za PiS ale..." ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i oczywiście gratuluję popierania tych śmiesznych bojówek kaczyńskiego :D
Pobierz
źródło: comment_160424030507OFgVwWVit09zimaYIWPZ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lady_katarina: nie wiem co masz na myśli mówiąc o powtarzających się i słabych argumentach. Ja nie głosowałem na nikogo. Nie mieszkam nawet w Polsce. Siedzę sobie w wygodnym fotelu ze szklanka whiskey i mam beke z tego, jak skaczecie sobie do gardeł od czasu do czasu dolewając oliwy do ognia. Ujadajcie dalej, pierwszorzędny show ( ͡° ͜ʖ ͡°)