Wpis z mikrobloga

Witam mireczków! :) #dawisekzarabia <- obserwujcie tag jeśli chcecie widzieć moje zestawienia :)
W tym miesiącu zarobiłem: 462,62 + myprofitland, którego nie liczę :)

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

#rozdajo - wystarczy zaplusować, a wyślę wam (zależnie od koloru paska) jakiś zestaw spośród którego będziecie mogli sobie wybrać jakiś spoko t-shirt z #zalando :P. Konta starsze od tego wpisu. Wylosuje jutro kogos okolo 15 :P

Na tych stronach zarabiałem:

Ysense.com - portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem 248zł. Najlepszy portal - Prawie znowu pobiłem rekord, ale niestety się nie udało :P. Ogólnie zauważyłem, że jak weźmiecie gitfcard do amazonu włoskiego (polecam) to za 10$ dostaniecie 10 euro. Baardzo się opłaca :P


Opinie.pl - Kolejny rekord na tej stronie, bardzo mi się to podoba! :P - 56zł


Surveyo24.pl - Tutaj też nie jest tak źle - 35,2zł, jest dobrze! Polecam patrzeć na "Szansa ukończenia ankiety" i jeśli jest ponad 40% to robić! Co ciekawe, jak daje wypłaty po np 5 dolarów i 10 centów, to wysyłają zaokrąglając w górę, czyli dostaję 6 dolarów. Więc dostaje się jakieś tam premie, fajnie :)



I-say.com - W tym miesiącu zarobiłem około 29zł. Tutaj też rekord, wiadomo - mniej efektywny, ale dalej sztos kilka dodatkowych złociszy


NOWA STRONA:
Toluna - Zarobiłem tutaj 18zł, co według mnie jest bardzo dobrym wynikiem jak na początek zarabiania tutaj. Strony z ankietami mają to do siebie, że one muszą się rozbujać :P


YouGov - Tutaj zarobiłem 5zł, ale podobnie jak na poprzedniej stronie, dopiero założyłem konto i coś wolno się rozwija :P


Coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
MyProfitLand - Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę, możecie otwierać inne firmy i również pracujecie u innych graczy. Można też walczyć (ostatnio zacząłem i jest spoko, dobry profit :)) Gra strategiczna, obecnie z gry wyciągnąłem już masę euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Polecam raczej Wenezuelę, United Kingdom, Indonezję, Stany Zjednoczone. Polska też się ostatnio dość dobrze rozwija :). Pieniedzy z tej gry nie wliczam do ogólnych zarobków w moich podsumowaniach. Ostatnio wziąłem się do pracy i napisałem poradnik, który dostaniecie automatycznie w wiadomości po zarejestrowaniu się z mojego reflinka. Jakbyście jeszcze czegoś potem nie rozumieli to piszcie ;)Fajna gra do pasywnego zarobku.


Badanie Opinii - Kokosy :). 25 zarobiłem w tym miesiącu. Strona się budzi do życia!


Demando.pl - Zarobiłem 14zł, nie jest źle, bo założyłem dopiero w tym miesiącu tam konto :)


Prolific - Zarobiłem w tym miesiącu 22,42 zlotych. Ankiety są bardzo dobrze płatne, ale jest ich niewiele i trzeba na nie polować, bo jeśli nie wejdziemy w ciągu 30 sekund w ankietę to ona przeminie. Jesli jednak już w nią wejdziemy i zrobimy ją sumiennie to nic nas nie odrzuci. Warto mieć otwartą przeglądarkę albo mieć wtyczkę do przeglądarki informującą nas o ankiecie. W tym miesiącu kompletna porażka. Nie wyświetla mi ankiet na laptopie z którego głównie korzystam

Klub Kantar - Zarobiłem około 10zł, ale w tym miesiącu już będzie o wiele lepiej, bo mam fajną, 3 minutową ankietę przez 20 dni :).

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]
Dawisek - Witam mireczków! :) #dawisekzarabia <- obserwujcie tag jeśli chcecie widzie...

źródło: comment_1604235006LSXEF1FolsKN75SMHHgit3.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dawisek: zarejestrowałem się z Twojego polecenia na tych stronach. Na ysense wogóle nie mam ankiet. Tylko te 2 co zawsze są dostępne. Robisz ogólnie tam te poboczne zadania? (instalacja programów, gier itd)
Na innych stronach szczególnie prolific jest sztos. Wczoraj ponad 8,6 funta za ankietę
@Dawisek: Też mam. No i już uzbierałem 40 złociszy do empiku. Jeszcze drugie tyle i znowu nakupuję sobie książek. Zawsze tak robię. Połowa z ankiety, a druga moja. :D
@Dawisek: Te strony, które tu podałeś sama znam i wypełniam i troche ściemniasz. Przyznaj, że chcesz polecić komuś i na tym zarobić? Dodaj jeszcze, że sporo stron daje za ankiety punkty i musisz uzbierać np 500, by wypłacić 50 zł. To, że ty zarobiłeś 29 zł i możesz wypłacić. Ciekawe jak? ja też mam takie sumy i jakoś nie mogę muszę dalej zbierać i to jest haczyk tych ankiet, a na
@19michael86 ja ci polecam spamować to dzienne ankiety, ja mam już 3 miesiąc właśnie ysense i dzięki spamowaniu kilka razy dziennie tych ankiet losowych to możesz dziennie z dolarka czasem wpadną jakieś niestandardowe droższe ale. własnego doświadczenia wiem że możesz liczyć na tak max 30$ bez żadnych poleceń i rzadko jakiś bardzo dobrze płatnych
@Szkicowana_lala: Wał te ankiety są jak nic, kiedyś sam z ciekawości sprawdzałem chyba z 10 i jedynie prolific płacił dobrze ale rzadko się trafiają + były ciekawe te ankiety a nie jakieś żeby się wstrzelić trzeba być niepijącą matką z dzieckiem mieszkającą w mieście do 20 tys osób bo akurat takich tylko brakuje do ankiety bezalkoholowego piwa xD

Mam skriny jbc z paypala, z kilkadziesiąt złotych w 2 miesiące się dało
@dzeksondzekson: No słabo na tych ankietach zarobisz. Ja na jednej stronie redaktor opinii miałam za zadanie słuchać 2 godziny muzyki z radia i klikać podoba mi się, ulubiona, nie znam, obojętne, nie lubie. Mega wyczerpujące dostałam za to 200 punktów = 20 zł, ale żeby wypłacić potrzebuje jeszcze 300 xD Najlepsze jest to, że już żadnej ankiety mi nie zaproponowali haha ( ͡° ͜ʖ ͡°)