Wpis z mikrobloga

Witam was przyjaciele w ten listopadowy mokry dzień. Dzisiejszy dzień skłonił mnie do kolejnych przemyśleń, jadąc autobusem zacząłem przyglądać się dziewczynom w wieku płodnym (około 19-25 lat). Gdy to zobaczyły na ich twarzach wykrzywił się obraz obrzydzenia i jakby wkurzenie. Nie zrobiło na mnie to żadnego wrażenia wręcz się zacząłem śmiać, gdyż coś takiego doświadczałem już od wczesnego wieku mniej więcej pierwszych klas podstawówki, gdy zawsze byłem popychadłem i dziwakiem klasowym. Patrząc na całą biologię chciałbym, żeby Ci wszyscy ludzie doznali chociaż namiastki tych upokorzeń i wyzwisk co ja. Ale Ci moi oprawcy sobie żyją w szczęśliwych relacjach mając udane życie zarówno towarzyskie jak i zawodowe. Ja mieszkam z rodzicami. Bez żadnych kontaktów społecznych, a próby ich nawiązania kończą się taką sytuacją jak ta która mnie dziś spotkała. Patrząc na te wszystkie dzisiejsze protesty i walkę o wolność kobiet, zdaję sobie tym bardziej sprawę, że moje życie tak naprawdę nigdy nie miało początku, natomiast można je porównać do roślinki wegetacja. Mężczyźni a tym bardziej incele mojego pokroju również powinni wyjść na ulicę i walczyć o swoje prawa m.in do:
- eutanazja na życzenie, gdy jesteś genetycznym śmieciem właściwie nic ci nie pomoże biologii nie oszukasz, a operacje plastyczne mogą dać efekt ale dotyczący ciebie jeśli jakimś cudem uda ci się przekazać geny to pozostaną twoimi genami i dziecko też będzie śmieciem genetycznym. Śmierć powinna przebiegać w sterylnych warunkach np. gaz usypiasz i cię nie ma. Oczywiście takie przedsięwzięcie powinno oponować w towarzystwie badań psychiatrycznych i jeśli jesteś zdrowy psychicznie i chcesz umrzeć po prostu umierasz.
- stworzenie oddzielnego społeczeństwa dla ludzi, którzy nie chcą brać udziału w tym #!$%@? wyścigu szczurów gdzie panują oddzielne zasady specjalnie stworzone dla tej grupy.
- refundacja operacji plastycznych wiem, że kłóci się to z pierwszym myślnikiem, ale to wybór WŁAŚNIE TO CZEGO RZĄDAJĄ KOBIETY WYBORU.
- cyber-sex robot dla każdego potrzebującego bliskości mogło by to wiele pomóc samotnym ludziom naszego pokroju.
Tutaj na zdjęciu mityczna dziewczyna, której nigdy nie zaznamy, możemy jedynie oglądać je na obrazkach.

Pobierz
źródło: comment_1604336893bIAlKWBipGULxx8XCMHBBe.jpg
  • 2
@Agret: W ogólnym przeświadczeniu psychologów chęć do samobójstwa jest "chorobą psychiczną". Moim zdaniem świadoma chęć samobójstwa i odpowiednie uzasadnienia co do tego są po prostu instynktowną reakcją mózgu na swoją sytuacje. Mózg uznaję, że pula genetyczna, z którymi się urodził nie da mu predyspozycji do mienia potomstwa, więc dąży do magika... Też się z tobą zgadzam, że eutanazja powinna być dostępna, państwo może jedynie cię zniechęcać do tego ale incele powinni