Wpis z mikrobloga

Kurde, jak się rzucę na Xboxa to pewnie będę miał dylemat w co najpierw pograć i instalować :( na pewno lista początkowa to AC Valhalla, Forza Horizon 2 (a potem 3 - nigdy nie skończyłem ) no i FH4 do multi. Forza Motorsport 7, HALO MCC - bo w końcu chce przejść tą serie, Gearsy 3 bo tych już nie skończyłem a też chcę całą serie ograć, GTA 4 bo tęsknie bardzo za tą cudowną grą (1000 razy lepszą jak GTA5) no i w końcu się wezmę za Splinter cell- bo po tej generacji mam niedosyt skradanek a pierwsza trylogia w sumie nigdy nie ukończona :(. No i może jak miejsca na dysku wystarczy - Ninja Gaiden 2 i Castlevania Lords of Shadow - genialne slashery. Pewnie hejterzy będą mieć uciechę, bo praktycznie sama wsteczna tu jest ale właśnie to jest piękne - ta możliwość :D A wy jakieś plany macie na ogrywanie? #xbox #xboxseries #xboxseriesx
  • 3
@FloweryTaste: Zaczne od Xiii remake, mafia trylogia, orange box a potem maraton Far Cry: Classic predator, 2,3,4, primal, 5 i new dawn a potem dead island Riptide,saints row xbox360, red dead redemption z dlc. Te ostatnie gry mogą być przerwane przez cyberpunka a na sam koniec zostawiam Obliviona goty