Wpis z mikrobloga

Jarałem się, że będę mógł popykać w Gearsy w multi ale własnie obejrzałem kilka filmików na YT i ... Dramat. Wszyscy grają jak upośledzeni. Totalne zrujnowanie imersji i mechanik XD Nie dla mnie takie coś. Miałem ochotę pograć w multi z systemem osłon i grać bardziej taktycznie a tam każdy biega jak upośledzony, korzystając z klawiszy "przyklejania się" do osłon by skakać na boki od ściany do ściany, finalnie ich nawet nie dotykając a po prostu unikając ewentualnego ostrzału. No nawet w Uncharted to lepiej wyglądało. #xbox #xboxone #xboxseriesx
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Totalne zrujnowanie imersji i mechanik

@FloweryTaste: Brzmi jak multi po prostu. Chcesz wczówki, graj w singlówki :v

każdy biega jak upośledzony, korzystając z klawiszy "przyklejania się" do osłon by skakać na boki od ściany do ściany, finalnie ich nawet nie dotykając a po prostu unikając ewentualnego ostrzału.

Nie wiem czy graczy można winić za to, że korzystają z taktyk, które są najskuteczniejsze. Jak pretensje do kogoś, to chyba do twórców ;)
@FloweryTaste: gearsy na multi to dla mnie jakieś nieporozumienie. Mam ziomka który kupował wszystkie gearsy i na multi maksował wszystko. Przy czwórce dołączyłem do niego na multi z jego ekipą i wszyscy przyklejali się od ściany do ściany i jedną broń jaką używali to shotgun. Za to tryb hordy to złoto. Spędziłem jakieś 30 godzin dobrze się bawiąc z ziomkami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FloweryTaste: w gearsach najbardziej kultowym jest tryb Hordy. Gra się tam przeciwko SI, więc opisane przez ciebie problemy nie występują. To właśnie w nim spędziłem najwięcej czasu, bo jest na prawdę ciekawy i wymagający na najwyższych poziomach trudności. Nowo dodana ucieczka też jest intrygująca, ale wolę hordę.