Wpis z mikrobloga

@crazyfigo: prowizja prowizja a jakie ma oprocentoanie na lokacie terminowej?

Z tego co na szybko znalazlem to 0,05%
Czyli 5x wiecej niz PKO BP :)

NIe chodzi o to ze chce go jakostam bronic ale jak mi PKO wyslalo reklame jakie to korzystne warunki maja i tam bylo 0,01% to uwierz mi ze bardziej mnie to fqurfia niz 3% prowizji :)
W każdym razie nawet na Direct Money zjechano ten pomysł jako niedorzeczny.


@crazyfigo: NIe zrozumielismy sie. Chodzilo mi o cos innego (bukmacherka to nie moj cyrk wiec sie na tym nie znam)

Mi chodzilo o wyslanie reklamy "lokaty terminowej na super warunkach - oprocentowanie 0,01%"

Nie wiem czy dostales taka oferte w reklamie jak "super oferta tylko 3% prowizji za zaklady". Jesli tak i jesli to jest duzo to jest to
@gorzki99: Lokata nie ma tu nic do rzeczy. Chodzi o to, że taki zapis w ogóle się w regulaminie banku znalazł. Hazard jest w Polsce już opodatkowany. To tak jakby bank dodatkowo opodatkował transakcje za artykuły erotyczne.

Bank ING nie wysyłał żadnej oferty, nigdzie o tym nie napisał (poza regulaminem zaktualizowanym miesiąc temu). Piszemy o zupełnie dwóch różnych rzeczach. Chodzi o to, że jako jedyny wprowadził tak bezsensowny zapis i nalicza
Piszemy o zupełnie dwóch różnych rzeczach. Chodzi o to, że jako jedyny wprowadził tak bezsensowny zapis i nalicza prowizję za coś, co jest legalne. Równie dobrze może zacząć pobierać kasę za zakupy w monopolowym


@crazyfigo: Jak juz pisalem nie moja bajka wiec wyjasnij - robisz przelew na konto X i prowizji nie ma (bo to konto gazowni) Robisz na konto Y i prowizja jest (bo? no wlasnie co?)