•  

  Ponoć w Australii na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo... W każdej chwili możesz zostać ukąszony przez jadowitego pająka , aligator może odgryźć ci dłoń lub możesz zostać pożarty przez rekina surfując nad Wielką Rafą Koralową. My chcemy pójść o krok dalej i zapraszamy w czwartek 5 listopada na wyścig po technicznym, krętym i zabójczo niebezpiecznym torze Bathurst równie krwiożerczymi bestiami jakimi są samochody serii V8 Supercars - ponad 600KM i brak jakichkolwiek systemów pomagających kierowcy okiełznać tę moc.
  Więc, jeśli nie straszne Ci powyższe niedogodności zapraszamy do wspólnej rywalizacji na Czerwonym Kontynencie

  Czwartek 05.11.2020

  19:45 - Start treningu
  20:45 - Start kwalifikacji
  21:00 Wyścig 75 min.

  Link do paczki z torem i samochodami znajdziecie na naszym discordzie https://discord.gg/XWsd8p7 w kanale ogłoszenia ligowe.

  Przypominamy, że uczestnictwo w wyścigu gwarantuje jedynie dołączenie do serwera po 19:45.

  P.S.
  ʎɹnƃuɐʞ ɐu ɐƃɐʍn

  #acleague #assettocorsa #simracing #wyscigi

  źródło: Screenshot_supercars_ford_mustang_rt_bathurst_3-10-120-21-59-15.jpg

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Siedzę tu dla was od 7 w niedzielę żebyście mogli kupić świeże małpki, papieroski czy ulubione wędliny (。◕‿‿◕。)

   A dziś w dodatku ładnie się ubrałam dla klientów 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

   #dziendobry #zabka

   odpowiedzi (98)

  • avatar

   #anonimowemirkowyznania
   Wyjechałem z Polski w 2017 i to chyba była najlepsza decyzja w moim życiu. Oczywiście zachód ma też swoje problemy, nigdzie nie jest różowo i koszty życia są różne ale mimo wszystko codziennie rano budzę się z uśmiechem na twarzy że nie jestem w ojczyznie. Jestem po prostu szczęśliwy. Szczęśliwy że nie muszę codziennie walczyć o przeżycie, szczęśliwy że mam normalna pracę, szczęśliwy że moje pieniądze z podatków idą na normalne usługi a nie na piąta ciotkę po kisielu w spółce.
   Wiem, ceny nieruchomości na zachodzie są chore, jest mniej bezpiecznie, jakość niektórych produktów zostawia wiele do życzenia no i nigdy nie zrozumiem w 100% tutejszej kultury. Ale przynajmniej widzę jak to tubylcy nie muszą emigrować na pucki za granicę by utrzymać rodzinę, widzę że nie są pełni nienawiści, widzę jak działa służba zdrowia i inne służby.

   I tak, znam śpiewkę ze w 30 lat nie da się nadgonić zachodu. Ja to wiem. Tylko dlaczego ja miałbym niszczyć swoje jedyne życie na tym świecie by pomóc jakimś tłustym kotom dogonić ten zachód? Ja chce fajnie żyć i wreszcie mi się udało.

   To jest potworne ze żeby być szczęśliwym i spokojnym to trzeba wyemigrować. Polska jest krajem starych ludzi i będzie rządzona przez starych ludzi. A za parę lat, nowi emeryci przecież nie odejmą sobie 13 i 14 emerytury z dobroci serca tylko będą dalej głosowali za populistami bo "za moich czasów moje podatki płaciły za 14ta emeryturę. Więc teraz niech młodzi płacą na moją 18ta emeryturę, należy mi się"

   Żałuję że nie wyjechałem wcześniej.

   #emigracja #ekonomia #polska #pracbaza

   Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
   Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
   ID: #6292f59a5cd5c589dc26b7c8
   Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
   Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
   pokaż całość

   odpowiedzi (125)

  • avatar

   #anonimowemirkowyznania
   Siema, ogólnie ostatnio miałem ciekawą i zastanawiam się czy zrobiłem dobrze.

   TLDR: Pomiń wprowadzenie, przeskocz do konkretna sytuacja.

   Wprowadzenie:

   pokaż spoiler Normalnie jestem indywidualistą, do tego osobą wysoko logiczną, traktuje ludzi wokół siebie niepoważnie, bo widzę, że ich perspektywa jest bardzo ograniczona, a z drugiej strony to nich wina, tacy się urodzili, więc nie mam żadnego powodu aby ich dojechać. Mam jakąś maskę i ogólny sposób kominikacji który naśladuje normictwo, więc jakoś to idzie, chociaż czasem jak coś mówię albo słyszę, że ktoś mówi to czuje dreszcz (mówię bo w momencie wypowiadania, które jest dla mnie mechaniczne czuje, że to nie odpowiada wgl moim słową, a słyszę to jak ktoś musi coś super podstawowego lub takiego popularnego bez wartości). Normalnie staram się unikać konfrontacji, kiedyś wgl nawet udawałem, że nie słyszę jak ktoś coś mówi, na co mi się nie chce odpowiadać (wszelki small talk).


   pokaż spoiler Ale te sytuacje się zdarzają. Wcześniej zdarzały się w szkole, bardzo często nauczycielki to były zwykle suki i się o coś srały, szczególnie jak im się nie dawało atencji, a ja nie okazywałem im szacunku, szczególnie jak miały nudne lekcje. W mniejszym stopniu jacyś napinacze typu "na coś patrzysz". Ogólnie logicznie nie ma sensu się z nimi kłócić bo to śmieci i nic z tego nie dostaniesz, a w ostaeczności będą starać się cię udupić. Np. Dla kontekstu, np nauczycielka jakiegoś przedmiotu o polityce (nie pamiętam nazwy) w liceum kazała nam zrobić w grupach przedstawienie swojej partii politycznej. No i nie pamiętam czy to wynikało ode mnie czy od kogoś innego ale wsparłem pomysł w którym ta paria nie będzie poważna (bo świat nie jest poważny, a na pewno uważałem za śmieszne prezentacje typu obietnice zwykłych parti). I były tam wkręcone jakieś elementy jak smoki, jednorożce itp jak np likwidacja Smoków. I ta idiotka potem rzuciła, że jej to się nie podobało i że chyba wszystko skopiowaliśmy z jakiegoś Harrego Pottera (a do mnie wtedy uderzyło, że chyba jest upośledzona, bo oglądała jedno popularne fantasy w tv i teraz myśli, że wszystko fantasy to harry potter, ktorym na dodatek osobiscie gardze)


   Konkretna sytuacja:
   Poszedłem o 22:30 do żabki blisko mnie (nie jest to najbliższa ale jest z 3x większa od najbliższej). Kupowałem losowe produkty. I jak podszedłem do kasy to chciałem powiedzieć "cześć" ale w ostatniej chwili coś mnie ruszyło i mówię "dzień dobry". Ale się wykrzywiłem, bo beka, że wgl musze to mówić. I typ kasjer chciał to followować. I mówi, że jak "dzień dobry", mówi się "dobry wieczór". No i to uczucie wróciło, normalnie jakby wszystko spowolniło i jedna myśl w głowie "typie nie chcesz mnie konfrontować". No to mówię najprostszą rzecz, że nie ma znaczenia jakiego zwrotu się używa, oba mają tą samą wartość, a dosłowne znaczenia są bez sensu (dobre dni xDD). I coś tam mówi o poprawności z językiem polski, ja coś mu mówie, że jest bez sensu polski, bo ma wiele dwuznaczności, on coś mówi (nie pamiętam), ja coś mówie, że ortografia nie ma sensu, że do końca gimnazjum nie używałem wgl ortografii, bo nie ma sensu, on się pyta jakie miałem oceny, mówie, że jakie chciałem (bo mogłem używać ortografii, potem nawet używałem raz, a raz nie żeby triggerować nauczycielki xDD) ale pewnie 4-5, on coś mówi, że trzeba się douczyć. I wtedy miałem drugą sytuacje, że tym jest jakiś niespełna rozumu, ograniczył się do zaufania w jedną formę jezyka, której go nauczyli w szkole, jakby spojrzał na nią logicznie to nie ma ona sensu, jakby porównał ją do innych języków (zależnie jakie zna), angielskiego czy niemiecko to by zobaczył jak wiele rzeczy można zmienić, itd. I takie coś mówi.

   A wszystko co mówiłem ja to tak, żeby zachować neutralność, skasował produkty, zapłaciłem i poszedłem. Ogólnie jakby nie było kolejki i by to nie była 22:30 to bym może bym go wyjaśnił ale wiedziałem ze za chwilę zamykają i nie chciałem aby ci ludzie czekali.

   I zastanawiam się czy powinienem go rozjebać, uznałem, że nie chce mieć spiny z randomem z żabki. Ale jak się odwoła do tej sytuacji następnym razem to już nie będę mieć wyboru. Ogólnie wydaje mi się, że jestem za miękki dla tych ludzi, od kiedy skończyłem studia to już wgl. A od kiedy poprawia mi się zdrowie to czuje, że lepiej myślę i wraca mi mój oryginalny stan. Pewnie pójdę do psychologa, bo chciałbym przywrócić stan w którym patrzyłem na ludzi bardziej z pogardą niż jak teraz ze mnie śmieszą ale oni się specjalizują w różnych rzeczach, więc pewnie będzie ciężko znaleźć jakiegoś, co umie w taką rzecz.

   #psychologia #psychiatria #jezykpolski

   Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
   Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
   ID: #6292c9fb5cd5c589dc26b66e
   Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
   Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
   pokaż całość

   odpowiedzi (100)