Wpis z mikrobloga

@coach_przegrywu: Jakim głąbem trzeba być, żeby wychwalać ponad wszystko obecnego prezydenta USA w mediach społecznościowych przez rządzących / w mediach publicznych TVPIS + uznać go zwycięzcą, którym raczej nie będzie oraz cisnąć okropnie po prawdopodobnie przyszłym prezydencie USA?
Obecny rząd powinien być gnojony przez wszystkich w każdym możliwym miejscu. Przykre to niestety mówić będąc polakiem i żyjąc tutaj.
@Unifokalizacja: to sobie bardzo wnikliwie prześledź cały mój profil, mam wywalone na przepychanki polityczne.
Zwyczajnie nie spodziewałem się aż takiego braku rigcz i wyczucia po Tusku.
Tutaj z Onetu fragment masz:

W jakimś sensie końcem epoki były słowa Trumpa cztery lata temu, kiedy rozpoczął nowy etap w polityce opartym na kłamstwie. Retoryka wojenna towarzyszyła mu przez całą prezydenturę, więc nikt nie powinien być zaskoczony jego zdumiewającymi wystąpieniami. Wielu obserwatorów ostrzegało, że
@krokz: chłopska szczerość nie popłaca w polityce, można wyjść poza poziom rozmów przy budce z piwem. Tym bardziej jestem zdumiony, że to Tusk mówi, którego zawsze uważałem za stosunkowo dobrego polityka, który potrafi się w miarę zachować.
@1atilla1:
No właśnie widzę, że to tylko forum z obrazkami i sobie przypomniałem dlaczego wszystkie tagi polityczne mam na czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie pogadasz.
Co najśmieszniejsze nie jestem antyfanem Tuska a jeśli chodzi o poglądy (społeczne i kulturowe, bo w sumie wokół tego są gównoburze), to zdecydowanie bliżej bliżej mi lewej niż prawej strony. W sumie pewnie okazałoby się, że bardziej na lewo jestem niż
@vind:
Nie chodzi o przekaz (chociaż też miałbym pewne zastrzeżenia, ale to moja prywatna opinia) tylko o treść i formę bardziej. W przypadku gdyby wypowiedź popłynęła dalej to mamy "liar" i "war", w sam raz na chwytliwy i clickbaitowy nagłówek.
Czasami warto się zastanowić nad użytymi słowami. Tak samo nikt poważnie nie będzie traktował stosunkowo niewiele znaczącego globalnie polityka (ale wciąż z Polaków jednego z najbardziej istotnych), który tak mówi. Jeżeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@coach_przegrywu: popatrz na to, jakie słownictwo stosuje trump. Chyba żartujesz twierdząc, że to za dużo jak na rozmowę z nim. To nie jest nawet ułamek ofensywnego słownictwa jakie on stosuje, trudno żeby się obrażał gdy ktoś do niego mówi jego językiem.