Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #randki #przegryw #podryw Cześć Mirki! Od dawna zbierałem się z założeniem kanału/profilu o konkretnej tematyce i chyba nadszedł czas... Na dniach zakładam kanał na YouTube i "zagadywanie"/wyrywanie w sieci będzie jednym z głównych nagrywanych tematów :), portale randkowe, po ilu wiadomościach można zaruchać, jak pisać, efekty rozmów, podpowiedzi :) wszystko będzie
¯\(ツ)/¯ posłuchasz poruchasz.. pozdrawiam, @equu
  • 31
@Krazownik jak wystartuje to będę wolał ;) ten tydzień. Nie chcę mówić "uwierz w siebie" bo ja najwięcej dobrych tematów zbierałem na kompletnej wyjebce jak pisałem z nudów i sprawdzalem na ile można sobie pozwolić... po dobrej wstępnej wiadomości i prezentacji swojej postawy idzie często już zarzucić skuteczny haczyk ;)
@DoDoLot wszystkie z tych akcji pamiętam i swojego czasu śledziłem. Siedział ktoś bez skrupułów pod fake kontem. Nie zamierzam udawać Chada i czarować fake fotkami. Zamierzam pokazać jak działa to u mnie od lat nie oszukując i nie wystawiając na wiatr kogokolwiek.
@DoDoLot zmienia o tyle dużo że łatwo pisać za maską i zgrywać kozaka. Ja nim nie jestem. Jestem skuteczny ;) nie twierdzę że każda moja, jednak twierdzę, że wszystko możliwe i zawsze to działało. Pisanie teraz jest bez sensu. Poleca screeny albo jakiś live. #showup
@tomek001 mogę wrzucić już... Najbardziej nienormalne było to, że wyrywałem więcej jak byłem w słabej formie fizycznej i wizualnej po prostu gruby. Po przekroczeniu pewnego progu (zacząłem cwiczyc) przyznaje, że zrobiły się większe schody. Zmniejszyło się zaufanie i dystans im czułem się lepiej ze sobą one się bardziej bały. Więc stricte #chad nie jest najlepsza opcja na zaliczenie czy wyrwanie.. Większe wątpliwości z 2giej strony... No i strach przed gościem co tylko
@DoDoLot absolutnie nie. poprawa wyglądu w moim przypadku bardzo często wykluczała mnie z "przeciętnych" lasek na ktore miałem ochotę... Jednak oczywiście zgadzam się, jak nie masz stylu, mordy zadbanej to trudniej... Ale to o tym właśnie chce nagrywać, mówić, odpowiadać
@DoDoLot chciałbym bawić się ta formuła. "Raz fotki a'la chad rozdaję karty." A raz nerdowe. Dla mnie to również będzie swojego rodzaju eksperyment ale na gruncie który dość dobrze znam.
Dorzucił bym do tego jak sensownie założyć profil. Jak pokazać swoje atrybuty, czy nawet czym swoje zdjęcie przefiltrować, żeby wyglądać lepiej...
@apee również nie wiem ;) miałem chwilowa przerwę od.tego rakowego randkowego świata... Ale coś mnie natchnęło... Od dawna chciałem nagrywać. A temat deficytowy chyba że mówimy o "akademiach - możesz. Wszystko" ale to nie mój content
( )
Chciałem się też dzielić wiedzą dot. Zabawek i wejścia w wyższe progi sexu niż. 3 pozycje przy zgaszonym świetle.