Wpis z mikrobloga

Hej, z powodu pracy home office i spędzaniu +10h dziennie przy komputerze rozglądam się za biurkiem z elektryczną zmianą wysokość. Interesuje mnie sam stelaż (mam blat 120X60 i na ten moment nie chce się go pozbywać ale w przyszłości chciałbym kupić większy).

Wymagania jakie mam to:
1) zapamiętywanie wysokości
2) stabilność

Rozważam dwie opcje:
SPE-214g Ergoline
SR21 Ergosolid

Czy ktoś z was ma taki stelaż? Jak z stabilnością? SR21 ma większe maksymalne obciązenie - 125kg w porównaniu do 100kg Ergoline, ale czy to będzie miało duże znaczenie (nawet jeśli wymienię kiedyś blat na większy to będzie on ważył ~40kg + dwa monitory to wciąż spory zapas do 100kg)

#biurko #pcmasterrace #meble #homeoffice
dajciePlusa - Hej, z powodu pracy home office i spędzaniu +10h dziennie przy komputer...

źródło: comment_1604845024nT5VTBQFhoqv2c9zFh5D73.jpg

Pobierz
  • 18
@dajciePlusa: @PhoenixPneuma: mam Ergosolid SR21, po 3 miesiącach jeden siłownik zaczął wydawać dźwięki i się przywieszać przy opuszczaniu, sterownik wykrywał kolizję i przerywał ruch, efekt taki że się nie dało opuścić, wymieniony na nowy na rękojmi, po kolejnych 3 miesiącach to samo z drugim.

Jest to chiński repack, nie ma żadnych oznaczeń na pudełku czy elementach, poza made in china i numerami (ec38sp1d3) po których można znaleźć inne generyczne biurka
@krzeminek: @whoru: tak działa ten ergosolid, po 3/6 miesiącach https://ufile.io/d3hgjvm5
wciśnięcie 1 -> powinien zjechać na zapamiętaną pozycję - 70cm. Jakoś się z nim da posiłować albo po 0,5cm jechać żeby na to 70cm zjechać, ale chyba nie o to w tym chodzi... Teraz czeka aż wymyślę jak go spakować, jeśli się zdecydujecie na azjatyckie wyroby to polecam zostawić sobie karton.

Ja znalazłem i kupiłem takie coś: Flyingdesk 700
https://flyingdesk.pl/produkt/stelaz-biurka-z-elektryczna-regulacja-wysokosci-flyingdesk-700/
@dwapalcewnatalce: ostatecznie nie zamówiłem Ergosolid SR21. Kupiłem biurko gamingowe PRO ELECTRO firmy KRL wooden art: https://krl-woodenart.pl/produkt/biurko-gamingowe-pro-electro/
Bardzo polecam w dodatku w tej cenie nic lepszego nie znalazłem. Ciężkie, stabilne, stelaż pracuje elegancko, płynna regulacja, możliwość zaprogramowania 4 pozycji, podświetlenie led, przepust kablowy, uchwyty na kable zamontowane od spodu blatu. Polecam zamontować listwę zasilającą od spodu blatu, wtedy mamy porządek z kablami. Jestem w 110% zadowolony jak na razie, ale nie mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dwapalcewnatalce: No ja dziewczynie kazałem wziąć Flying Deska 700 z Sulmetu po moich doświadczeniach z tym chińskim Ergosolidem. Musiałem reklamować jedną nogę i byłem tydzień bez biurka, a teraz czekam, aż padnie druga zgodnie z tym, co @magicznybat pisał. Także lepiej wziąć coś innego
@no_czesc: swojego SR21 brałem z allegro od 'ergosolid'. Produkt słaby ale obsługa klienta bez zastrzeżeń. Przy pierwszej reklamacji wysłali całą nową kompletną paczkę ze stelażem i podmieniłem sobie tylko nogę, później wysłali kuriera po resztę. Kolejna reklamacja z żądaniem zwrotu też bez problemu, wysłali kuriera, kasę zwrócili trochę później niż zapowiadali ale w ustawowym terminie.

Flyingdesk ma jak na dzisiaj 3 miesiące i nie ma z nim problemów. Jedna rzecz jaka