Wpis z mikrobloga

Już kilka ankiet wpadło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście głównym punktem aktualnej ankiety są nasze nowe żelki bez cukru ETYTYRYTRYTOLOWE (gurwa, ma ktoś pomysł na jakąś prostą nazwę?). Swoją drogą zostało jeszcze kilka sztuk, jakby ktoś chciał się załapać:
https://sklep.gusto.pl/pl/p/Zelki-bez-cukru-erytrytolowe-mini-misie-200-g/111

Kolejną partię zrobimy po przeanalizowaniu wyników. Sporo opinii dostałem też na priv. Za wszystko DZIĘKUJĘ.

Wstępnie wydaje mi się, że stworzymy też inne smaki i może kwaśną wersję. Żelki bez cukru mają inną konsystencje. Są lekko twardsze i da się je łatwo złamać, nie ciągną się. Spróbujemy pewnie zastosować żelatynę wieprzową zamiast halal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej obawiałem się efektów przeczyszczających jak w tej paście o bezcukrowych haribo XD na szczęście to nie maltitol. Sam miałem po maltitolu lekkie przeboje. Aplikuję erytrytol regularnie w sporych ilościach, samych żelków zeżarłem sporo. Nie jestem żadnym dowodem, a teraz już przyzwyczaiłem organizm, ale od samego początku nie miałem przygód. Angielska wikipedia podaje, że po erytrytolu również mogą występować podobne problemy (dotyczy to prawie wszystkich słodzików, co ciekawe), jednakże są one rzadsze (rzadsze, rozumiecie, he he he).

Przy okazji, jako ciekawostkę podam, że do sklepu dodaliśmy radioaktywne konfidenty jako osobny produkt:
https://sklep.gusto.pl/pl/p/RADIOAKTYWNE-Kwasne-zelki-Jablka-Gruszki-92-kubek-450-g-Konfidentki/112
Jeżeli kliknie się "powiadom o dostępności", to jak tylko stan zmieni się na > 0 to przychodzi mail ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TAK, DOWIESZ SIĘ PIERWSZY WHOAAAA ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Badaliśmy ten temat i raczej jest zgodność w tej sprawie, że randomowość konfidentów jest fajna, ale raz wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem jednak każdy wolałby już dostać konfidenty takie jak za pierwszym razem. Dążymy do stabilnej formy. Radioaktywne będą serią limitowaną z prostej przyczyny - i tak są za kwaśne dla większości normalnych ludzi ( ͡ ͜ʖ ͡) tak, dostajemy komentarze typu "fajne, zjadłem dwa, poczęstowałem wszystkich wrogów, a resztę #!$%@?łem do kosza razem z moimi zębami" XD

Żelkom #gusto
Pobierz
źródło: comment_1604853970EzmyIed8XEaWpvwJ8AiC1m.jpg
  • 10
@ecco: z 2 jest to samo. w 1 karcie mam sesje zalogowaną otwieram te i już nie jestem zalogowany. A po sklepie normalnie mogę otwierać w kartach i nie wylogowuje mnie.