Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w trasie i postanowiłem coś przekąsić więc wybór padł na #mcdonalds W kolejce do drive through zastanawiałem się czy jest już ta słynna kanapka drwala którą tutaj na wykopie wszyscy się tak zachwycają (sam nigdy nie jadłem), bo pamiętałem że ona nie jest w ofercie cały rok, a ktoś jakiś czas temu pisał, że czeka, bo niedługo znów ma być. Więc wyciągam telefon, wpisuję "od kiedy kanapka drwala" na Google. Czytam pierwszy artkuł a tam coś takiego. Przecież za to powinny być jakieś kary. To jest portal znanego polskiego radia i to jest pierwszy wynik w Googlu. Jak nisko trzeba upaść, żeby coś takiego robić? @RadioZET czy wy #!$%@? jesteście normalni? Pewnie wam się wydaje, że jesteście w pierwszej lidze dziennikarstwa.

#kanapkadrwala #gorzkiezale
Pobierz kotbehemoth - Byłem dziś w trasie i postanowiłem coś przekąsić więc wybór padł na #mc...
źródło: comment_16048739741kKeYWAKWCPJn9vkXHKdQS.jpg
  • 65
@kotbehemoth: Ja ostatnio szukałam info gdzie i od kiedy ma być veggie burger, bo obiło mi się o uszy, że będzie. Przejrzałam z 10 artykułów i nadal nie wiem ani czy będzie, ani kiedy, ani w których lokalach. No ale artykuły pełnoformatowe z mnóstwem reklam muszą być.
@kotbehemoth: to i tak #!$%@?... Kiedys zapytalem sie google czy jakas gra wyjdzie na ps4 ehh caly artykul, a mial chyba pół strony to bylo zdanie po zdaniu inaczej sformowane moje pytanie i co najlpesze nawet odpowiedzi nie bylo....